prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Zabieg parafinowy na dłonie i stopy

Czy chcesz mieć gładkie i ciepłe dłonie i stopy? 

Spróbuj zabiegu z zastosowaniem parafiny w Aquo Day Spa. Jak to zrobić i czy jest to odpowiedni zabieg dla ciebie piszemy poniżej.
 
Parafina jest węglowodorem, uzyskiwanym podczas destylacji ropy naftowej. Zawiera naturalne (naturalne w rozumieniu nie uzyskiwane poprzez reakcje chemiczne inicjowane przez człowieka) substancje natłuszczające. Pomimo że sama parafina nie nawilża, to po nałożeniu na skórę tworzy warstwę, która zatrzymuje w skórze wilgoć.
 
Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych.
 
Po zabiegu "parafinowym" skóra staje się miękka i elastyczna stan taki utrzymuje się przynajmniej przez kilka dni. Parafina pomaga również na szorstką skórą na łokciach i kolanach.
Dodatkowo ciepła parafinowa kąpiel rozgrzewa dłonie i stopy. Ciepło poprawi krążenie, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy.
 
Jak przebiega zabieg parafinowy?
  • Skórę dłoni należy przygotować do zabiegu wykonując peeling. Do peelingu używamy niezwykle aromatycznych pilingów cukrowych firmy Cuccio lub Organique. Po kilku do kilkunastu minutach zmywamy peeling ciepłą wodą raczej bez użycia mydła lub stosując bardzo delikatne.
  • Po wysuszeniu skóry nakładamy krem. Kąpiel parafinowa powoduję że skóra wchłonie znacznie większą ilość substancji zawartych w kosmetyku niż to zwykle ma miejsce.
  • Po upewnieniu się że nie jest za gorąca na chwilę zanurzamy w niej dłoń, po chwili kiedy parafina na dłoni stwardnieje zanurzamy dłoń ponownie i po chwili jeszcze raz kiedy ostatnia warstwa parafiny stężeje na dłoni wkładamy rękę do rękawicy foliowej i owijamy ją ręcznikiem, który będzie chronił przed szybką utratą ciepła.
Przeciwwskazaniem dla wykonania zabiegu jest egzema, grzybica skóry, paznokci lub alergia na parafinę. U osób z niewydolnością układu krążenia nie należy stosować okładów parafinowych jednocześnie na dużej powierzchni ciała.

 

Artykuł dodał użytkownik: Aquo Day Spa

Tagi: parafina  manicure  pedicure  pielęgnacja  dłoni  stóp  zmęczone  stopy  kosmetyczka  wrastające  paznokcie  fryzjer  gabinet  kosmetyczny  Ursynów  Warszawa  makijaż  permanentny  sucha  skóra  znisczone  dłonie  stopy  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.