prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Wybór dobrego wózka dla dziecka

Przy wyborze odpowiedniego wózka dziecięcego, najważniejszymi czynnikami dla rodziców jest to, czy dany wózek spełnia następujące wymagania: wygoda, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Najważniejszym czynnikiem jest to czy wózek jest bezpieczny. Gondola wózka powinna być głęboka, a regulacja oparcia zagłówka regulowana. Starsze dziecko, które potrafi już siedzieć powinno być wożone w spacerówce, która wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa.

Wózek powinien mieć skrętne koła, które można w każdej chwili zablokować, dzięki temu dziecko będzie bezpieczne nawet wtedy, gdy wózek stoi na nierównej nawierzchni. Rodzice doceniają w wózkach funkcjonalność, czyli czy wózek jest łatwy w obsłudze, czy wygodnie się go prowadzi, czy posiada odpowiednią amortyzację. Na rynku dostępne są wózki wielofunkcyjne, 2 w 1 lub 3 w 1 wraz z fotelikiem samochodowym, które są bardzo praktyczne. Wózek powinien być wygodny przede wszystkim dla dziecka, siedzisko i duża budka osłaniająca powinny sprzyjać komfortowi dziecka. Z kolei regulowana rączka wózka powinna być teleskopowa, regulowana, którą można dostosować do każdej osoby.

Polecanym wózkiem wielofunkcyjnym jest wózek X-Lander X-Move. Wózek ten idealnie nadaje się do wypraw miejskich, wiejskich oraz na teren żwirowy i piaszczysty. Wózek wyposażony jest w pompowane , skrętne koła, dzięki którym łatwo i bezpiecznie można prowadzić wózek. Rama wózka jest aluminiowa, niezwykle lekka, składana zapinana na haczyk, dzięki czemu stelaż można postawić w pozycji pionowej. Spacerówkę można odwrócić w dwóch różnych kierunkach, co jest atrakcyjne dla maluszka i starszaka.

Wózek X-Lander X-Move posiada szeroką budkę, którą można zakryć całe dziecko, dzięki temu jest ono chronione przed nadmiernym słońcem. W wózek wbudowana jest moskitiera, która może chronić dziecko przed owadami. Dodatkowym atutem wózka jest wbudowany w podnóżek pas diodowy, który wpływa na bezpieczeństwo oraz widoczność, podczas wieczornych spacerów. Tapicerka wózka jest zdejmowana i nadaje się do prania. Wózek X-Lander X-Move dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.
 

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.