prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Wybierz skuteczną formę reklamy

Reklama może przyjąć różnorodne formy - począwszy od doskonale znanych ulotek i plakatów, przez spoty radiowe i telewizyjne, skończywszy na reklamie ambientowej. Jak wybrać formę reklamy, która najlepiej trafi do odbiorców i będzie możliwa do udźwignięcia przez firmowy budżet?

Reklama na samochodzie

Polskie firmy najczęściej stawiają na najtańsze i najpopularniejsze formy promocji, czyli ulotki i plakaty, bez zastanawiania się, jaka jest skuteczność obu form. Okazuje się, że często znacznie skuteczniejsza jest reklama ambientowana, czyli niestandardowa, na przykład oklejanie samochodów. Z tej formy promocji mogą korzystać między innymi przedsiębiorstwa sprzedażowe i przedstawiciele handlowi, którzy przemieszczając się po mieście samochodem, jednocześnie informują o działalności firmy i zachęcają do zapoznania się z jej ofertą. Więcej informacji na temat oklejania samochodów można znaleźć na http://fabricam.pl/oklejanie-samochodow.

Decydując się na oklejanie samochodów, można wybrać reklamę na całym aucie, bądź zdecydować się na pokrycie reklamą jedynie wybranych fragmentów pojazdu. Samochody okleja się za pomocą folii wylewanych, które pokrywają całą karoserię. Folia jest wtedy dodatkowo zabezpieczana laminatem, chroniącym przed zarysowaniami i blaknięciem. Innym rodzajem folii do oklejania jest folia polimerowa lub monomerowa, wykorzystywana często do pokrywania karoserii aut dostawczych, ciężarowych i autobusów. Folia ploterowa, naklejana bezpośrednio na lakier, jest natomiast wybierana do znakowania aut flotowych, wycinania drobnych napisów i logo. Zwykle umieszcza się ją na przednich drzwiach samochodu i na tylnej klapie pojazdu.

Oklejanie samochodów - dlaczego warto?

Oklejając samochody firmowe, korzysta się z jednej z najskuteczniejszych i jednocześnie najtańszych form reklamy. Samochód z przekazem reklamowym dociera do wielu różnych części miasta, jak również poza jego granice, dzięki czemu firma promuje się w różnych środowiskach i dociera do wielu grup odbiorców. Reklama na samochodzie jest również trwała, gdyż raz oklejone auto, może promować firmę przez wiele miesięcy - w tym czasie folia zachowa niezmieniony kolor i będzie odporna na zniszczenie na skutek opadów deszczu czy zarysowań. Ponadto, oklejone auto w każdej chwili może zostać wyczyszczone ze starej folii i pokryte nową reklamą bez szkody dla karoserii i lakieru. Daje to możliwość dopasowywania przekazu reklamowego do zmieniającej się oferty przedsiębiorstwa. Więcej o reklamie na samochodach tutaj: http://fabricam.pl/.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.