prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Warsztaty kraula

Umiesz pływać, ale masz poczucie, że sprawia Ci to dużą trudność i kosztuje wiele wysiłku?
Chcesz wystartować w triathlonie, ale uważasz, że pływanie jest dla Ciebie barierą nie do pokonania?

Total Immersion jest metodą nauki pływania stworzoną przez Terry'ego Laughlina, amerykańskiego trenera pływackiego, pasjonata pływania, człowieka, o którym mówi się, że każdego jest w stanie nauczyć pływać.

Total Immersion w przeciwieństwie do tradycyjnych metod nauczania pływania koncentruje się przede wszystkim na nauce unikania oporu w wodzie. Środowisko wodne jest różne od środowiska, w którym żyje człowiek. Woda ma gęstość znacznie większą od gęstości powietrza co sprawia, że stawia o wiele większy opór. Dlatego unikanie oporu wody stanowi klucz do efektywnego, długodystansowego pływania bez odczuwania nadmiernego zmęczenia. Przez to czasami nazywana jest metodą nauki bezwysiłkowego pływania.

Total Immersion to dobrze ułożony zestaw ćwiczeń (metoda), który buduje w pierwszej kolejności równowagę i opływowość w wodzie a następnie dokłada do tego napęd, czyli to co powoduje ruch pływaka do przodu. Metoda prowadzi finalnie do pełnego stylu, który sprawia, że pływanie staje się przyjemnością a nie zmaganiem z wodą. Dzięki odpowiedniemu zestawowi ćwiczeń jest przy tym bardzo efektywna, pozwala znacząco poprawić umiejętności pływackie u większości osób w stosunkowo krótkim czasie.

Naukę pływania metodą Total Immersion może podjąć każda dorosła osoba, niezależnie od wieku, która nie czuje strachu przed wodą i jest w stanie zanurzyć głowę pod wodą.

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: warsztatykraula.pl Total Immersion
Warsztaty kraula
ul. Wilczy Dół 4
02-797 Warszawa
tel. 510 176 023
e-mail: bartek@warsztatykraula.pl
www.warsztatykraula.pl

Tagi: total  immersion  pływanie  nauka  kurs  kraul  warsztaty  Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat