prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Akademia Finansów i Biznesu Vistula (d. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna)

Akademia Finansów i Biznesu Vistula (d. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna w Warszawie) powstała w 1996 roku i jest jedną z najdłużej działających uczelni niepublicznych w Polsce. Prowadzi studia w języku polskim i angielskim na 8 kierunkach: ekonomia, informatyka, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja, finanse i rachunkowość, zarządzanie, socjologia oraz filologia angielska. Od września 2010 r. rektorem Uczelni Vistula jest pełniący w latach 2004-2008 funkcję wiceprezesa NBP - prof. dr hab. Krzysztof Rybiński.

Studia w Uczelni Vistula to szansa nauki w międzynarodowym środowisku studentów z ponad 25 różnych krajów. Uczelnia zapewnia studentom również programy stypendialne, praktyki zawodowe oraz możliwość uczestniczenia w programach międzynarodowych – m.in. w programie Erasmus. Ponadto uczelnia współpracuje, korzystając z programu COOP-EDU, z wieloma renomowanymi firmami (takimi, jak: IBM, Microsoft, Aster, Oracle).

Dotychczas uczelnia została dwukrotnie wyróżniona Medalem Europejskim przyznawanym przez Business Centre Club, certyfikatem Uczelnia Liderów 2011 oraz tytułem Ambasadora Polskiej Nauki. W 2011 r. w rankingu „Perspektyw” i „Rzeczpospolitej” szkoła zdobyła nagrodę specjalną Awans 2011 za największy skok wśród placówek niepublicznych, zaś w rankingu tygodnika „Wprost” zajęła 3. miejsce wśród uczelni warszawskich.
 

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: naursynowie.pl
Akademia Finansów i Biznesu Vistula (d. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna)
ul. Stokłosy 3
02-787 Warszawa
tel. 22 45 72 300,
22 45 72 303
e-mail: info@vistula.edu.pl
www.vistula.edu.plPrace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat