prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Mail Boxes Etc. 003

Usługi poligraficzne

  • Opracowanie graficzne oraz wydruk dokumentów, wizytówek, materiałów szkoleniowych, ulotek reklamowych, zaproszeń, certyfikatów i innych według zamówienia indywidualnego.
  • Kopiowanie dokumentów czarno-białych i kolorowych oraz wydruki z nośników elektronicznych.
  • Oprawa twarda, bindowanie, termobindowanie, laminowanie dokumentów.

Wynajem skrytek adresowych
Punkt oferuje Państwu możliwość używania adresu punktu jako adresu do korespondencji. Skrytki adresowe są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą jak i osób prywatnych. Możemy telefonicznie udzielić informacji o przychodzącej poczcie, jak również przesłać ją w dowolnie wybrane przez Wynajmującego miejsce.

Skrytki biznesowe
Możliwość rejestracji siedziby firmy na adres Al. KEN 46 bez konieczności wynajmu biura.

Profesjonalne pakowanie do wysyłki
Punkty posiadają w ofercie pełen zakres materiałów opakowaniowych, począwszy od kopert zwykłych (od C6 do E4) lub pęcherzykowych, poprzez różnych wielkości kartony, folie pęcherzykowe, aż po profesjonalne materiały wypełniające i zabezpieczające.

Wysyłki kurierskie
Za pośrednictwem punktu można nadać przesyłkę kurierską (UPS, Fedex lub K-EX) zarówno krajową jak i międzynarodową. Skontaktuj się z punktem aby wycenić paczkę i wybrać odpowiedni środek transportu.

Artykuły biurowe
W sprzedaży posiadamy również szeroki asortyment artykułów biurowych, takich jak: papiery biurowe, kolorowe i czerpane, artykuły piśmiennicze, taśmy klejące, kleje, segregatory, teczki do dokumentów, torebki do pakowania prezentów, podkłady do pisania, korektory, i inne.

W punkcie jest dostępny do wglądu aktualny katalog artykułów biurowych, które możemy sprowadzić na Państwa życzenie.

Pieczątki
Zaprojektujemy i wykonamy pieczątki dzięki współpracy z firmą COLOP. Posiadamy pieczątki automatyczne w wielu rozmiarach i kształtach, standardowe, okrągłe, owalne, kwadratowe, kieszonkowe, lekarskie jak również datowniki i stemple. W sprzedaży także tusze do pieczątek oraz poduszki wymienne do automatów standardowych i poduszki do stempli. Istnieje możliwość zamówienia pieczątki i otrzymania jej w ciągu niespełna godziny.

Wysyłanie i odbieranie faksów
Łatwy i szybki dostęp do faksu. W punkcie Centrum Usług Kurierskich wyślecie Państwo dokumenty zarówno w obrębie miasta, kraju a także za granicę. Oferujemy również usługę odbierania faksu, bez potrzeby zakupu takiego urządzenia.

Internet
Oferujemy możliwość skorzystania z dostępu do Internetu oraz oprogramowania biurowego: pakiet MS Office, Corel Draw, Skype i inne. Istnieje możliwość instalacji innych programów, czy założenie własnego profilu użytkownika i skrzynki e-mail na naszym komputerze.

Usługa grawerowania
Znakowanie upominków i gadżetów metalowych, skórzanych, drewnianych.

Ponadto komputerowe wycinanie liter i grafiki oraz bannery, szyldy, tabliczki.

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: naursynowie.pl
Mail Boxes Etc. 003
al. KEN 46
Warszawa
tel. 22 408 81 93
pon.-pt. 9-19
www.uslugikurierskieursynow.pl

Tagi: bindowanie  wydruki  wizytówki  skanowanie  pieczątki  ksero  foliowanie  kurierskie usługi  grawerowanie  druk cyfrowy  kopiowanie  oprawa  pieczątki automatyczne  skanowanie  wydruki z nośników elektronicznych  upc  fedex  Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat