prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż
To TY decydujesz.pl - pozbądź się starego elektrograta nie wychodząc z mieszkania

Pozbycie się starej lodówki, pralki lub kuchenki jeszcze nigdy nie było takie proste i wygodne. Organizacja odzysku Electro-System we współpracy z zakładem przetwarzania Remondis Electrorecycling uruchomiła system odbioru dużego sprzętu AGD wprost z domu. Wystarczy tylko przesłać zgłoszenie a sprzęt zostanie odebrany w dogodnym terminie. W Warszawie i okolicach system jest bezpłatny. Usługa obejmuje także wyniesienie sprzętu z mieszkania.

Coraz więcej osób wie, że tzw. elektrośmieci, czyli użytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, nie można wyrzucać do zwykłego śmietnika. Co zatem należy z nim zrobić? W wielu gminach działają punkty, do którego można takie odpady dostarczyć we własnym zakresie. Zapewne bez problemu dowieziemy tam mały sprzęt AGD jednak można wyobrazić sobie ile kłopotu niesie ze sobą dostarczenie do takiego punktu zużytej lodówki lub pralki. Nie każdy ma przecież możliwość zorganizowania odpowiedniego transportu i pomocy przy wynoszeniu ciężkiego urządzenia z domu. Można w takim przypadku skorzystać z systemu bezpłatnych odbiorów dużego AGD. W ramach kampanii społecznej www.DECYDUJESZ.pl organizacja odzysku Electro-System SA we współpracy z Remondis Electrorecycling oferuje mieszkańcom Warszawy i okolic bezpłatny odbiór dużego sprzętu AGD wprost z mieszkania.

Aby zgłosić odbiór wystarczy skontaktować się pod numerem telefonu 22 755 44 81 i pozostawić zgłoszenie. Mieszkańcy mogą także przesłać informację na adres elektrosmieci@remondis.pl lub skorzystać z formularza zgłoszenia dostępnego na stronie www.DECYDUJESZ.pl. W każdym przypadkuuzgodniony zostanie dogodny termin odbioru sprzętu. Przy okazji odbioru dużego sprzętu zabierane są bezpłatnie także pozostałe elektrośmieci tj. małe AGD, sprzęt komputerowy, sprzęt audio-video, elektronarzędzia, zabawki elektryczne i elektroniczne.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny może być odpadem niebezpiecznym i w świetle obowiązujących przepisów powinien zostać we właściwy sposób zagospodarowany. Nie wolno go wyrzucać do śmietnika lub wystawiać pod altaną śmietnikową. Takie postępowanie zagrożone jest grzywną do 5000 zł.

Artykuł dodał użytkownik: Electro-System DECYDUJESZ.pl

Tagi: elektrośmieci  elektroodpady  zsee  zużyty sprzęt  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.