Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Studio Pantera

Wyjątkowe miejsce, gdzie w kameralnej atmosferze wzmocnisz swoją kondycję, pozbędziesz się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Oferujemy treningi na nowoczesnych urządzeniach typu:

  • Vacuum jet rower magnetyczny, vacu bieżnia - w kapsułach podciśnieniowo - termalnych, dodatkowo rower posiada funkcję sauny
  • Vacu infrared bieżnia - alternatywa dla osób mających przeciwwskazania do korzystania z podciśnienia, trening na bieżni infrared przede wszystkim nie obciąża stawów. Jest to intensywna terapia światłem podczerwonym, które przenika wgłąb skóry do warstw, gdzie stymuluje odbudowę kolagenu, elstyny odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry.


Wszystkie urządzenia dodatkowo posiadają funkcję ozonu. Ozon szczególnie ważny u osób ze skłonnością do wyprysków, trudno gojących się ran ze względu na silne właściwości dezynfekujące.

Studio Pantera poszerzyło swoje usługi o solarium zapewniając bezpieczne opalanie na nowoczesnym łóżku Ergoline Classic 700 oraz usługi manicure ze szczególnym naciskiem na naturalność i dbałość o dłonie i paznokcie.

Stosujemy metodę manicure japońskiego - szczególnie polecaną dla Pań i Panów mających słabą, kruchą, zniszczoną mechanicznie płytkę paznokcia - ma silne działanie regenerujące i wzmacniające płytkę pzanokcia, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu; w połączeniu z zabiegiem parafinowym nasze dłonie będą silnie zregenerowane i estetyczne.

Parafina ze względu na swoje silnie nawilżające działanie polecana jest szczególnie w okresie jesienno zimowym , kiedy nasze dłonie narażone są na szkodliwe działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Uwaga:
Żadne inne urządzenie nie posiada możliwości pulsacji podciśnienia, ponieważ producent vacuum jet zastrzegł i opatentował tę metodę. Funkcja pulsacji podciśnienia realizowana jest i nadzorowana poprzez specjalistyczne programy komputerowe, odpowiednio skonfigurowane do medycznej klasyfikacji stopnia cellulitu oraz jakości tkanki łącznej z uwzględnieniem programu na naczynka i żylaki. Podczas 30 minutowego treningu w kapsule podciśnieniowej z funkcją pulsacji uzyskujemy dużo lepsze efekty niż w zwykłych kapsułach podciśnieniowych, gdzie podciśnienie jest na stałym poziomie.

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: STUDIO PANTERA URSYNÓW
Studio Pantera
ul. Stryjeńskich 17 / 197
(niedzielne wizyty do rezerwacji telefonicznej)
02-791 Warszawa
tel. 690 991 455
pon.- pt. 10-21, sob. 10-16
www.studiopantera.plPrace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat