prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Samsung Galaxy J3 – wysoka jakość i trwałość

Telefon koreańskiego producenta to propozycja, która wyposażona jest w dwa gniazda SIM – jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć prywatny i służbowy aparat w jednym urządzeniu. Wyposażony w 5-calowy ekran HD telefon chroni także wytrzymałe szkło 2.5D. Samsung podkreśla, że urządzenie zostało wykonane z trwałych i nowoczesnych materiałów.

Samsung Galaxy J3 wyposażono w 13-megapikselowy tylny aparat fotograficzny z przysłoną F1.9. Jak podkreśla producent, robi on wyraźne i szczegółowe fotografie nawet w słabych warunkach oświetleniowych. To nie wszystko – z przodu telefonu znajdziemy oczywiście aparat do robienia selfie. Ale w telefonie Samsung Galaxy J3 towarzyszą mu dwie lampy błyskowe LED, a jedna z nich służy specjalnie do oświetlania zdjęć typu selfie. W efekcie mają powstać zdjęcia wyraźne i ostre, nawet w słabym świetle. Co ciekawe, zdjęcia można wykonać za pomocą gestu dłoni (tzw. Palm selfie). Korzystając z wbudowanych narzędzi, możemy zdjęcia poprawić automatycznie i edytować – czy to kolorystykę, ostrość czy sam kadr.

We wnętrzu smartfona koreańskiego producenta pracuje czterordzeniowy procesor, któremu towarzyszą 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Do tego użytkownik ma do dyspozycji 16 GB pamięci wewnętrznej, które można rozszerzyć o jeszcze 256 GB, umieszczając w urządzeniu kartę microSD. Dodatkowa pamięć przyda się, jeśli mamy zamiar robić dużo zdjęć i nagrywać dłuższe wideo.

Użytkownik telefonu Samsung Galaxy J3 ma do dyspozycji 15 GB pamięci w chmurze Samsung Cloud. W tej wirtualnej przestrzeni może trzymać kopie zapasowe danych z telefonu, w tym zdjęć. Chmura umożliwia synchronizowanie i przywracanie danych.

Producent pomyślał o prywatności użytkowników Galaxy J3. Rozwiązanie Bezpieczny Folder Samsung to nasza skrytka w telefonie, która jest zaszyfrowana i chroniona dodatkowymi zabezpieczeniami, które tylko użytkownik telefonu może odblokować. W Bezpiecznym Folderze Samsunga można trzymać zdjęcia, dokumenty, pliki dźwiękowe, a nawet aplikacje.

Posiadacze telefonu Samsung Galaxy J3 do dyspozycji mają podwójny komunikator – oznacza to możliwość stworzenia na przykład konta prywatnego i służbowego w jednym komunikatorze.

5-calowy ekran smartfona Samsung Galaxy J3 pracuje w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli (HD) i technologii TFT LCD.  Z kolei tylny aparat z 13-megapikselową matrycą nagra wideo rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (Full HD) przy 30 klatkach na sekundę.

Telefon wyposażono w dwa gniazda Nano-SIM. Smartfon Samsunga obsługuje technologię 4G, dzięki czemu jego użytkownik zyskuje dostęp do bardzo szybkiego Internetu mobilnego. W wyposażeniu telefonu nie zabrakło gniazda słuchawkowego mini-jack. Samsung dostępny jest w kolorze czarnym, niebieskim i złotym. Waży 142 gramy. Producent obiecuje do 14 godzin pracy przy transmisji LTE i Wi-Fi i 12 przy 3G. Bateria ma pojemność 2400 mAh. Wymiary urządzenia to 143.2 x 70.3 x 8.2 (WxSxG, mm).

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.