Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe Agencja detektywistyczna Orkisz

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Zobacz też: Joga dla dzieci
Samadhi Joga

Samadhi to kameralne studio jogi, w którym możesz odnaleźć spokój, siłę i wytrwałość dzięki doświadczonym nauczycielom, przy dźwiękach medytacyjnej muzyki oraz w klimatycznym wnętrzu.

Na poszczególnych etapach naszego życia potrzebujemy różnych form i sposobów na kształtowanie sprawności fizycznej i psychicznej, harmonii oraz równowagi duchowej.
W Samadhi Joga pod jednym dachem możesz wypróbować różne style jogi:

Vinyasa Joga.
Zajęcia z płynnej Vinyasa jogi, oparte na Hatha jodze o zróżnicowanym poziomie. Inspiracje czerpane są z Jivamukti jogi. Jest to dynamiczny program ćwiczeń, w którym podczas płynnych zmian pozycji łączymy nasze ruchy z oddechem. Daje on efekt połączenia wewnętrznej sauny z masażem. Ćwiczenia poprawiają kondycje, postawę oraz zapewniają poprawę sylwetki. Jivamukti joga kładzie nacisk na intencje podczas zajęć oraz świadomość własnego ciała. Zajęcia kończy długa i odprężająca relaksacja przy medytacyjnej muzyce.

Joga Relax.
Łagodna praktyka odprężająca i podnosząca na duchu, wzmacnia i równoważy. W jodze wzmacniającej asany utrzymuje się dłużej, jednocześnie odpoczywając, aby rozluźnić części ciała, w których utrzymuje się emocjonalne i fizyczne napięcie. Zajęcia polecamy osobom szukającym równowagi oraz potrzebującym wyciszenia i odpoczynku. Zajęcia kończą się prowadzoną długą relaksacją całego ciała.

Ashtanga Joga.
Dynamiczna joga, która silnie oczyszcza ciało i umysł z toksyn oraz spektakularnie wzmacnia i kształtuje sylwetkę. Wywodzi się z południowych Indii i jest jedną z najbardziej wymagających fizycznie odmian jogi, która obecnie cieszy się coraz większą popularnością na Zachodzie. Nacisk w tej odmianie jogi kładzie się na połączenie oddechu z ruchem. W asanach zostaje się na 5 oddechów, a kolejność wykonywania pozycji jogi jest niezmienna.

Sivananda Yoga.
Klasyczna joga, która wzmacnia i harmonizuje ciało, umysł i duszę, abyśmy mogili osiągnać cel, którym jest zdrowe ciało, zrównoważony umysł i pokój ducha. Joga pomaga usunąć wewnętrzne bariery i daje nam siłę, aby móc utrzymać równowagę, spokój i koncentrację w konfrontacjach z codziennymi wyzwaniami współczesnego życia.

Joga Kreatywna.
Jest artystyczną formą ruchu, która łączy w sobie elementy jogi ashtanga, body balance (równowaga ciała), choreoterapii (w tym joga dance) oraz ćwiczeń oddechowych do specjalnie wyselekcjonowanej muzyki. Joga kreatywna skupia się na budowaniu relacji między ciałem, a psychiką, poprzez odpowiednią kompilację sekwencji ruchowych.

Joga z dziećmi.
Łączy precyzję ruchu z umiejętnością słuchania i wykonywania poleceń.Podczas zajęć dzieci przenosząc się w świat bajki i wyobraźni rozwijają i stymulują wszystkie zmysły sensomotoryczne .Dzięki połączeniu Ruchu z relaksacyjną Muzyką oraz z Bajkową opowieścią z morałem,ćwiczenia jogi stają się atrakcyjną dla dzieci formą nie tylko relaksu w ruchu, ale sposobem stymulowania i doskonalenia pracy mózgu.

W weekendy organizujemy ciekawe warsztaty.

Samadhi Joga mieści się na Kabatach, przy lesie, łatwa możliwość zaparkowania samochodu oraz nie daleka odległość od metra i autobusu.

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: Marta Haskins
Samadhi Joga
ul. Mielczarskiego 1
02-798 Warszawa
tel. 500 502 203_(recepcja, od 16:30 do 20:0),
516 601 400
e-mail: marta.haskins@samadhijoga.pl
www.kabatyjoga.pl

Tagi: joga  relaksacja  ashtanga  vinyasa  medytacje  akupresura  masaż  Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat