Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Rosyjskie delikatesty na Ursynowie - jedyne w Warszawie!

W apartamentowcu przy ulicy Dereniowej 2 mieszczą się jedyne w Polsce rosyjskie delikatesy: Matrioszka. Kupimy w nich wszystko, co kojarzy się z kuchnią rosyjską. Oczywiście kawior, do wyboru czerwony lub czarny: z bieługi, jesiotra, garbuszy, kiety, łososia. Wszelkiego rodzaju znakomite wędliny, kiełbasy (m.in. Dorożnają i Doktorską, kiełbasy z łosia i dzika oraz słynne słoniny rosyjskie i ukraińskie w przyprawach). Śledzie małosolne, suszone ryby, sery, pierożki pielmieni. Słodycze ze słynnej rosyjskiej firmy Czerwony Październik (właściciele szczególnie polecają Tort Kijowski i Piernik Tulski). Konfitury, miody, jak również przetwory warzywne i kiszonki, wszelkiego rodzaju sosy, tuszonki. Nie zabrakło też kwasu chlebowego, rosyjskich lemoniad i lodów w niespotykanym w Polsce, ogromnym wyborze.

Alkohole z Rosji w dzielnicy Ursynów

Matrioszka oferuje również duży wybór alkoholi. Na szczególną uwagę zasługuje słynna „Bieługa” - ekskluzywna biała wódka. Zawdzięcza ona swój niepowtarzalny smak minimum siedmiokrotnej destylacji oraz krystalicznie czystej, pochodzącej z lodowców wodzie. Niezwykła jakość „Bieługi” ceniona jest na Kremlu, gdzie podejmuje się nią najważniejszych gości.

Na uwagę zasługuje też wódka Rosyjski Standard (w tym również niezwykle ekskluzywna odmiana złota), niezwykle popularna w Rosji oraz koniak ormiański ARARAT (rzadko w Polsce dostępny). Oko cieszy także wybór win gruzińskich, mołdawskich, ukraińskich i ormiańskich z granatów.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.