Mercedes akcesoria Allora Miniboksy reklamowe Agencja detektywistyczna Orkisz Orkisz

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Przyjemna_nauka_zdrowego_zywienia
Dieta-Kobiety.pl

Dieta-kobiety.pl - Profesjonana pomoc w zmianie nawyków żywieniowych.

  • Nasi Dietetycy pomogą Ci ustalić pełnowartościową dietę, skorygują Twoje błędy żywieniowe, pokażą jak je wyeliminować, co zrobić aby zdrowo się odżywiać.
  • Nauczamy zdrowego żywienia zarówno kobiety zdrowe jak i chore. Pomagamy ustalić pełnowartościową dietę dla całej rodziny. Przekonaj się, że zdrowe żywienie jest bardzo smaczne i proste. To sposób odżywiania dla każdego.
  • Naszymi Klientkami są kobiety planujące ciąże, w ciąży, karmiące piersią a także te, które się odchudzają. Jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie Twojego życia.
  • Dbamy o to, abyś poznała zasady zdrowego żywienia, dzięki którym cała Twoja rodzina bedzie otrzymywać pełnowartościowe posiłki.
  • Mówimy stanowcze NIE dietom cud, szybkiemu odchudzaniu. Nauczymy Cię jak możesz zdrowo i przyjemnie schudnąć.

Większość naszych Klientów nie potrzebuje szczegółowego jadłospisu, przeliczania kalorii itp. W większości przypadków wystarczy zmiana nawyków żywieniowych, zdobycie wiedzy jakie produkty należy kupować, nauczenie zdrowego gotowania. Nie musisz rygorystycznie pilnować porcji posiłków i tak schudniesz.

Tylko dzięki zdobyciu tej wiedzy dieta może być naprawdę przyjemna. Szybkość chudnięcia, zależy od tego jak wiele błędów żywieniowych popełniałaś.

Na naszej stronie oferujemy usługi, dzięki którym nauczysz się wybierać w sklepie zdrowe produkty, nauczysz się zdrowo przygotowywać Twoje ulubione potrawy nawet takie jak pizza, czy spaghetti. Pokażemy co zrobić, aby były zdrowe a jednocześnie smaczne. Zmiana nawyków żywieniowych jest jedynym skutecznym sposobem na piękną sylwetkę i wpływa na Twoje samopoczucie.

Jeśli chcesz, nauczyć się zdrowego żywienia zapraszamy Cię do skorzystania z naszych porad on-line, nauki indywidualnej oraz uczestnictwa w warsztatach żywieniowych grupowych lub indywidualnych. Dojeżdżamy do Klienta, organizujemy warsztaty specjalnie na zamówienie.

Wszyscy nasi specjaliści mają tytuł mgr dietetyki i są absolwentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mają doświadczenie w układaniu specjalistycznych diet, w prowadzeniu warsztatów żywieniowych. Interesują się tematyką zdrowego żywienia dzieci, kobiet w ciąży, karmiących, odchudzających. Pomagają kształtować zdrowe nawyki żywieniowe od najmłodszych lat oraz mają sukcesy w przekonywaniu Tatusiów do zdrowej diety.

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową.
 

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: justyna trojaczek
Dieta-Kobiety.pl
ul. Kulczyńskiego 4 / 20
02-777 Warszawa
tel. 609 113 047
pon-piąt. 9-18
e-mail: kontakt@dieta-kobiety.pl
www.dieta-kobiety.plPrace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat