prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż
Przekonaj się na własnej skórze - czyszczenie i renowacja skór w 5aSec

Do wyrobów skórzanych nie trzeba nikogo przekonywać – mają same zalety, są przede wszystkim praktyczne i estetyczne. Co więcej – nigdy konserwacja odzieży skórzanej nie była tak rozpowszechniona, jak obecnie.

Odzież skórzana jest jedną z ważniejszych części garderoby, noszą ją biznesmeni, politycy, gwiazdy kina i telewizji. Uleganie tej modzie sporo kosztuje, ale nie trzeba tracić fortuny na nowe skóry z firmowych sklepów. Istnieją bowiem sposoby, by nawet zniszczonej odzieży skórzanej przywrócić dawny blask i szyk.

- Proces renowacji odzieży skórzanej jest skomplikowany i pracochłonny, jednak umiejętności specjalistów w połączeniu z dobrą jakością skóry, z której wykonano ubranie, umożliwia odtworzenie jej piękna. Uważnie przeprowadzona konserwacja pozwala utrzymać wyrób w doskonałej kondycji i dzięki temu wysoki koszt zakupu zwraca się poprzez długi czas użytkowania – mówi Danuta Piechal, Kierownik Specjalistycznego Zakładu Czyszczenia i Renowacji Skór 5àSec, sieci nowoczesnych pralni mieszczących się w galeriach handlowych. Na wygląd odzieży największy wpływ ma zarówno jej użytkowanie, jak i słońce, kurz i wilgoć, dlatego bardzo ważne jest, aby szybko usuwać plamy lub zakurzone miejsca.

– Utrwalone i utlenione zabrudzenia utrudniają jej czyszczenie – podkreśla Danuta Piechal. Zamszowej kurtki, ani marynarki ze skóry licowej nie można wyprać w pralce, nawet przy programie z niską temperaturą. Sposób czyszczenia oraz konserwacji zależy głównie od rodzaju skóry.

Nowoczesne rozwiązania 5àSec

Aby skórzane ubrania nie traciły fasonu, należy je odpowiednio konserwować. Przy niewielkich zabrudzeniach sprawdzają się domowe metody, jednak przy większych zabrudzeniach lub w przypadku sezonowej konserwacji, najlepiej oddać ubranie do czyszczenia ekspertom.

Wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanych specjalistów 5aSec oraz stosowanie środków najwyższej jakości w połączeniu pracochłonną technologią, jest gwarancją solidnego oraz profesjonalnego wykonania usługi.

Warto zaufać pralniom 5àSec, ponieważ do czyszczenia odzieży skórzanej używamy profesjonalnych produktów, następnie poddajemy ją specjalistycznym zabiegom. Zamsze i welury po czyszczeniu są natłuszczane oraz impregnowane, ponadto w miarę potrzeby robimy korektę koloru. Skóry licowe i anilinowe po czyszczeniu są malowane, co daje optymalny efekt regeneracji – wyjaśnia Danuta Piechal.

Firma 5 à Sec to największa sieć świetnie wyposażonych technicznie pralni. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia i renowacji wszelkiego rodzaju odzieży skórzanej. W każdym roku 5 à Sec poszerza swoją działalność nie tylko o kolejne placówki i zakres usług, ale przede wszystkim o nowe technologie przyjazne środowisku.

Oznaczenia na wyrobach ze skóry

Odzież skórzana z tym symbolem nie może być prana w środkach piorących używanych do prania odzieży tekstylnej. Odzież skórzana z tym symbolem nie może być prana w środkach piorących używanych do prania odzieży tekstylnej. W przypadku zastosowania zwykłego proszku lub płynu do prania, może stwardnieć. Jeśli zostanie wyprana w zbyt wysokiej temperaturze, szybko się skurczy.

Nie należy suszyć w suszarkach.Nie należy suszyć w suszarkach.

 

odzież może być czyszczona chemicznie przy użyciu perchloroetylenu P jest symbolem perchloroetylenu, a znak wskazuje, czy odzież może być czyszczona chemicznie przy użyciu tego rozpuszczalnika.

 

Znak informujący o możliwości użycia wybielacza. Znak informujący o możliwości użycia wybielacza.

 

Zakaz prasowania odzieży skórzanej. Zakaz prasowania odzieży skórzanej.

 

 

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

Tagi: czyszczenie skór  renowacja odzieży skórzanej  pralnia  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.