Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

dieta-na-talerzu.pl
Dieta na Talerzu Poradnia Dietetyczna

Poradnia dietetyczna Dieta na talerzu powstała z inicjatywy dyplomowanego dietetyka mgr inż. Alicji Kulińskiej, która pomaga pacjentom budować dobre nawyki żywieniowe i motywuje do zmian.

Pokazuję, że odpowiednio skomponowana dieta, oparta na świeżych i mało przetworzonych produktach jest kluczem do zdrowia i lepszego samopoczucia. Jeśli do tego, zostanie włączona aktywność fizyczna - dopasowana do możliwości organizmu - wówczas odzyskamy energię, uśmiech i lepszą kondycję.

Układam plany żywieniowe zarówno dla ludzi zdrowych jak i chorych. Specjalizuję się w dietoterapii osób z: nadmierną masą ciała, cukrzycą typu 2, chorobą Hashimoto, chorobami układu krążenia.

Jadłospisy opracowuję indywidualnie dla każdego pacjenta biorąc pod uwagę - wiek, płeć, stan zdrowia, preferencje żywieniowe, aktywność fizyczną oraz czas jakim dysponuje na przygotowanie posiłku. Analizuję wyniki badań lekarskich.

Proponowane diety są urozmaicone, smaczne i łatwe w przygotowaniu. Każda dieta jest „uszyta na miarę”, bo każdy człowiek jest inny i ma inne potrzeby.

Trwała zmiana nawyków żywieniowych i codzienny ruch – to jest to czego uczę moich pacjentów. Zapraszam. www.dieta-na-talerzu.pl

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: Alicja Kulińska
Dieta na Talerzu Poradnia Dietetyczna
ul. Makolągwy
(Przyjmuję na Ursynowie i Wilanowie w: Przychodnia Lekarska "Zdrowa Rodzina" ul. Puszczyka 14, Centrum Kompleskowej Rehabilitacji CKR ul. Surowieckiego 8, Przychodnia lekarska Citymed ul. Sobieskiego 18, Face & Body Clinic ul. Makolągwy 21/U2)
Warszawa
tel. 502379403
e-mail: poradnia@dieta-na-talerzu.pl
dieta-na-talerzu.plPrace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat