prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Polygon Studio

Polygon Studio to zgrany zespół doświadczonych i utalentowanych grafików, designerów, oraz programistów. Dogłębna znajomość najnowszych technologii pozwala nam nie tylko w pełni wykorzystywać ich możliwości, ale też modyfikować je, udoskonalać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb klienta, co w połączeniu z kreatywnością potwierdzoną opiniami wielu usatysfakcjonowanych zleceniodawców, stanowi dobrą podstawę do pewności siebie.

Jasny podział obowiązków między specjalistów w poszczególnych dziedzinach, oraz indywidualne podejście do kolejnych zleceń sprawiają, że każdy projekt realizujemy w sposób nietaśmowy, z troską o wszystkie jego płaszczyzny. W efekcie, nasze dzieła niezmiennie stanowią nie tylko produkt najwyższej klasy, ale są też rozpoznawalnymi unikatami, wybijającymi się ponad przeciętność zarówno kunsztem, z jakim zostały wykonane, jak i oryginalnymi rozwiązaniami, które w sobie zawierają.

Zapewnimy Państwu i Państwa firmie kompleksowe rozwiązania w zakresie grafiki komputerowej w takich dziedzinach jak film, reklama, internet i DTP. Oferujemy także rozwiązania programistyczne i systemowe, jak również zaplecze hostingowe, by zapewnić Państwu w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi.

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: Kuba Florczuk
Polygon Studio
ul. Sengera "Cichego" 10 / 4
02-790 Warszawa
tel. 501 290 425,
22 401 21 37
pon.-pt. 10-18
e-mail: floraz@o2.pl
polygon.pl

Tagi: strony www  internet  webdesing  webdevelopment  Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat