prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Półkolonie naukowe z Małym Inżynierem

Zapraszamy wszystkich małych i większych inżynierów do uczestnictwa w naszych naukowych półkoloniach letnich. Mamy w ofercie zarówno kursy robotyki, jak i eksperymentów. Ponizej więcej informacji :)

Bajkowe Laboratorium (5-7 lat) - każdego dnia przenosimy się do świata bohaterów kinowych hitów uwielbianych przez najmłodszych. Rozpoczniemy od przygotowania m.in.: minionkowego gniotka i bananowych żelków, a następnie sporządzimy magiczne eliksiry w laboratorium Harrego Pottera, wykonamy zwierzaki wyginające śmiało ciało rodem z Madagaskaru, ulepimy gliniane naczynia na bagnach u Shreka. A ponadto: wykonamy elektryzujące miecze świetlne z Gwiezdnych Wojen, obliczymy, ile balonów z helem może podnieść człowieka i wykonamy mroźne eksperymenty z Olafem z Krainy lodu. 

Mały Odkrywca (5-7 lat) - jeśli zauważyłeś, że Twoje dziecko jest zafascynowane poznawaniem tajemnic otaczającego je świata to półkolonia Małego Odkrywcy jest stworzona właśnie dla Was! Jest to formuła łącząca naukowe eksperymenty i rozwijająca umiejętności plastyczne dzieci. W planach m.in. zamykanie morskich fal w butelce, malowanie solą, masa piaskowa, dżungla w słoiku, lodowe wulkany, bałwany ze sztucznego śniegu, odtwarzanie szkieletów dinozaurów oraz bańkowe wariacje! 

Pogromca żywiołów (7-12 lat) - od tysięcy lat ziemia, ogień, powietrze i woda stanowią obiekt badań naukowców na całym świecie. Na warsztatach spróbujemy okiełznać otaczającą nas materię, a dodatkowo zgłębić tajemnice kosmosu. Dokonamy tu rzeczy pozornie niemożliwych np.: sprawimy, że woda popłynie w górę, zapalimy lód, wyprodukujemy wybuchowe bańki, rozpalimy ognisko bez źródła ognia i wiele innych. Jeśli Twoje dziecko czuje chemię do chemii i uwielbia przeprowadzać doświadczenia to będzie tu w swoim ŻYWIOLE! 

Szkoła detektywów (8-12 lat) - detektywistyczne zagadki zawsze wzbudzają wiele emocji i pozwalają zastosować zdobytą wiedzę w sytuacjach problemowych. W Szkole Detektywów Małego Inżyniera uczestnicy warsztatów posiądą umiejętność szyfrowania wiadomości czy zbierania odcisków palców. Co więcej, weźmiemy pod detektywistyczną lupę enigmatyczne eksperymenty takie jak: głowa na talerzu, sprawdzimy, czy można powiesić pranie na przerwanej lince oraz jak duży nacisk wytrzyma balon na łożu fakira! Przygotujemy drewniane peryskopy i wyruszymy w teren, by rozwiązać tajemniczą zagadkę. 

Laboratorium przyrodniczo - kosmetyczne (7-12 lat) - to zajęcia NIE TYLKO dla dziewcząt! Oprócz tworzenia własnych kosmetyków, na warsztatach, zajmiemy się m.in.: zjawiskami pogodowymi, botaniką czy genetyką. Skonstruujemy anemometr, barometr, wyizolujemy DNA z roślin oraz sprawdzimy, czy chlorofil faktycznie jest zielony. Dodatkowo obejrzymy pod mikroskopem przygotowane samodzielnie preparaty i wyhodujemy kolorowe kryształy! 

Natomiast amatorów warsztatów technicznych zapraszamy również na zajęcia z następujących dziedzin: 

  • Robotyka Lego WeDo (5-7 lat) 
  • Robotyka Lego Mindstorms (7-15 lat) 
  • Elektronika (9-15 lat) 
  • Programowanie (8-16 lat) 

Opisy półkolonii dostępne są na stronie: 
http://www.malyinzynier.pl/oferta/polkolonie-warszawa
 

ZAPEWNIAMY: 
• super zajęcia od poniedziałku do piątku (9.00- 16.00);
• opiekę w godzinach 8.00-17.00 (możliwa dodatkowa świetlica);
• opiekę wykwalifikowanych instruktorów; 
• pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, dostęp do ciepłych i zimnych napojów);
• materiały dydaktyczne.

PÓŁKOLONIE PROWADZONE SĄ PRZEZ CAŁY OKRES WAKACYJNY.

LOKALIZACJA: 
WARSZAWA URSYNÓW Mały Inżynier, ul. Rodziny Ulmów 8a 

Cena: 750 PLN
Przy wcześniejszym zapisie przewidziane są korzystne promocje.

Artykuł dodał użytkownik: Mały Inżynier

Tagi: półkolonie  wakacje  warsztaty  dzieci  robotyka  eksperymenty  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.