prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Peeling kawitacyjny w Aquo Day Spa - Precz niedoskonałościom skóry!

Peeling kawitacyjny jest bardzo popularnym zabiegiem, który jest najczęściej łączony z innymi zabiegami na twarz i ciało. Zastępuje wtedy wykonanie tradycyjnego peelingu kosmetycznego.

Zabieg kawitacji na świecie zaczęto stosować w gabinetach kosmetycznych w latach 80. Jest to peeling ciała wykonany specjalnym urządzeniem, które wykorzystuje ultradźwięki dla oczyszczenia skóry i usunięcia zrogowaciałego, a także martwego naskórka. Zabieg ten pozwala na regenerację i oczyszczenie skóry bez efektów ubocznych w postaci zaczerwienienia, czy pojawiających się po czyszczeniu tradycyjnym strupków. Kawitacja jest bezbolesna i bardzo przyjemna, można ją wykonywać na całym ciele. Ma za zadanie oczyszczenie skóry, jej dezynfekcję, jest pomocna w usuwaniu drobnych zmarszczek i przebarwień. Bardzo często ma za zadanie przygotowanie skóry do dalszych zabiegów kosmetycznych.

Zabieg peelingu kawitacyjnego w naszym warszawskim gabinecie urody polega na wykorzystaniu ultradźwięków o określonej częstotliwości, które wytwarzają falę kawitacyjną. Fala ta, w obecności specjalnego toniku, tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem ultradźwięków pęcherzyki ulegają znacznemu powiększeniu i gwałtownie pękają. Powoduje to niewidzialne dla oka rozbijanie i usuwanie martwych oraz zrogowaciałych warstw naskórka.

Peeling kawitacyjny można wykonywać przez cały rok. Częstotliwość wykonywania zabiegu ustalamy w zależności od problemów skóry, można wykonywać taki peeling nawet jeden raz w tygodniu. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem mało inwazyjnym, który wykonywany jest profesjonalną szpatułką. Po zabiegu peelingu wskazane jest wtłoczenie ultradźwiękami składników aktywnych w głąb skóry, wybranych odpowiednio do problemów i rodzaju skóry naszych Klientów. Możemy wtłaczać składniki aktywne, znajdujące się w profesjonalnych maskach lub też w ampułkach. Skóra natychmiast po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona i odświeżona, nabiera blasku i jest widocznie gładsza oraz napięta.

Zalecenia do wykonania peelingu kawitacyjnego:

  • drobne i płytkie zmarszczki
  • przebarwienia
  • trądzik i zanieczyszczenia skórne
  • szara skóra, zrogowaciały naskórek
  • przygotowanie i oczyszczenie skóry przed innymi zabiegami kosmetycznymi


Przeciwwskazania do wykonania zabiegu peelingu kawitacyjnego:

  • nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
  • ciąża
  • rozrusznik serca lub inne metalowe elementy wewnątrz organizmu
  • osteoporoza
  • gorączka i ogólne złe samopoczucie


Czas trwania zabiegu:

Peeling kawitacyjny twarzy - ok. 30 minut (dodatkowo należy doliczyć czas jeżeli dodajemy do zabiegu maskę kremową, algi, ampułkę lub łączymy go z innym zabiegiem).

Peeling kawitacyjny innych części ciała - proporcjonalnie do powierzchni na której wykonujemy zabieg.

Artykuł dodał użytkownik: Aquo Day Spa

Tagi: piling  chemiczny  oczyszczanie  skóry  kawiatacja  kawitacyjny  pielęgnacja  kosmetyczka  niedoskonałości  trądzik  wypryski  zanieczyszczona  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.