prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Błękitny Józefów - Luksusowe Domki Dla Wymagających

Zmęczeni życiem w wielkich, hałaśliwych i dusznych aglomeracjach - często poszukujemy cichej i czystej przestrzeni dla siebie i swoich bliskich. Chętnie wybieramy miejsca znajdujące się w niewielkiej odległości od miasta, ale jednak oferujące nam warunki zbliżone do tych panujących na głębokiej prowincji.

Osiedle Błękitny Józefów - kameralne i luksusowe

Błękitny Józefów - nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. To jedna z najnowszych inwestycji ukończonych na podmiejskich terenach Warszawy. Jakie warunki oferuje? Jak wyglądają domki i przestrzeń wokół nich? Czy warto wybrać to właśnie miejsce i dlaczego? Oto wszystko, co musicie wiedzieć na temat tego osiedla.

widok na osiedle Błękitny Józefów

Gdzie usytuowane jest osiedle Błękitny Józefów

Domki Błękitny Józefów ukończone zostały i udostępnione klientom do użytkowania w październiku 2018 roku. Osiedle powstało w miejscowości Józefów położonej w samym sercu województwa mazowieckiego, a od centrum Warszawy dzieli je jedynie 18 km. To dość blisko, aby móc bez przeszkód korzystać z dobrodziejstw wielkiej aglomeracji - szybkiego dojazdu do pracy, szkoły, przedszkola, centrum handlowego lub przychodni. Jednocześnie odległość ta pozwala na doświadczenie wszystkich korzyści związanych z mieszkaniem na prowincji - wszechobecnej ciszy, bliskości przyrody, czystego powietrza i rozległych przestrzeni. Aspekty te istotne są szczególnie dla rodzin z dziećmi, osób na emeryturze, a także tych wszystkich, którzy szukają miejsca przyjaznego i bezpiecznego.

Infrastruktura - jakie warunki oferuje Józefów?

A jednak, nawet poszukując miejsca odosobnionego, nie możemy całkowicie zrezygnować z kontaktu ze światem zewnętrznym. Musimy przecież pracować, odwozić dzieci do przedszkola czy szkoły, zrobić zakupy, a czasami także skorzystać z opieki medycznej czy wydarzeń kulturalnych.

W Józefowie znajdziecie wszystko, czego potrzeba Wam do komfortowego funkcjonowania - funkcjonują tu przedszkola, szkoły, ośrodek zdrowia. Bardzo dobrze rozwinięta jest także sieć komunikacji miejskiej, a dobry stan i rozmieszczenie dróg pozwalają na szybkie i bezproblemowe poruszanie się własnym samochodem. Dlatego też Błękitny Józefów, choć jest miejscem niezwykle kameralnym, nie powoduje uczucia “odcięcia” od świata.

Tereny zielone - miejsc aktywnego wypoczynku pod dostatkiem

Aby w pełni docenić możliwości, jakie daje mieszkanie w Józefowie, musimy poznać jego otoczenie. Ta mała miejscowość położona jest na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, obejmuje także aż trzy rezerwaty przyrody. To oznacza praktycznie nieograniczony, bliski kontakt z przyrodą. Warto skorzystać z jednego ze szlaków turystycznych lub odnaleźć własne ścieżki spacerowe. Jedno jest pewne - szumu i zieleni drzew, błękitu nieba i rozległych terenów zielonych idealnych do pieszych wycieczek lub rowerowych przejażdżek w Józefowie Wam nie zabraknie.

Domki - czego możemy od nich oczekiwać?

A teraz omówmy to, co najważniejsze - czyli same domki. Jak wyglądają? Jak są wyposażone? Co otrzymujesz kupując domek?

wizualizacja domu - parter

Standard i wyposażenie

Osiedle Błękitny Józefów obejmuje 20 domków w zabudowie bliźniaczej, które usytuowane są na dwóch działkach. Każdy z nich ma powierzchnię od 172 do 180 metrów kwadratowych. Co istotne, domki są dwupoziomowe. Parter to przestrzeń wspólna - jest tu kuchnia, jadalnia i pokój dzienny. Natomiast na piętrze mamy sypialnie. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu każdy z domowników może czuć się komfortowo.
Każdy z domków ma także własne miejsce garażowe, dzięki czemu mieszkańcy nigdy nie muszą szukać miejsca do parkowania samochodu, oraz obszerny podjazd, na którym zmieszczą się samochody odwiedzających ich gości.
Imponujące wrażenie robi już sam zewnętrzny wygląd domków. Utrzymane w nowoczesnym stylu, łączą w sobie piękno białych elewacji oraz elegancję drewnianych elementów - wykuszy, stolarki okiennej i drzwiowej oraz bram garażowych. Dzięki temu przestrzeń jest schludna i uporządkowana.
Każdy z domków wykończony został na najwyższym poziomie, a deweloper oferuje wnętrza urządzone w stylu klasycznym oraz angielskim.

Energooszczędność w cenie domku

Aby uczynić mieszkanie na osiedlu Błękitny Józefów jak najbardziej komfortowym, te nowe domy jednorodzinne zostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji kosztów związanych z ich utrzymaniem przez właścicieli. Dlatego też każdy z nich wyposażony został w przewody elektryczne służące do podłączenia paneli fotowoltaicznych. Domy zostały wykonane z bloczków ceramicznych porotherm - odpornych na wilgoć, przyjaznych zdrowiu i solidnych.

Własny ogród - Twoja strefa wypoczynku


Wokół każdego domu zorganizowana została przestrzeń służąca wypoczynkowi - to obszerny trawnik o równej powierzchni, na którym możesz rozłożyć leżak, przyjąć gości lub zagrać z dziećmi w piłkę. Wystarczy tylko otworzyć drzwi domu, by znaleźć się wśród zieleni i móc cieszyć aktywnością na świeżym powietrzu.
 
osiedle Błękitny Józefów pełne jest zieleni 

Zabudowa bliźniacza

Zwykle domy w zabudowie bliźniaczej rodzą niezbyt pozytywne skojarzenia z odgłosami dochodzącymi zza ściany dzielonej z sąsiednim domem. W Błękitnym Józefowie ten problem nie dotyczy mieszkańców - łącznikiem między budynkami są doskonale wygłuszone garaże, a więc o uciążliwych hałasach nie może być mowy.

Bezpieczeństwo - warto o nie zadbać

Ideą przyświecającą deweloperowi było stworzenie miejsca oferującego mieszkańcom przyjazne, bezpieczne warunki do życia. I plan ten zdecydowanie został zrealizowany. Cała powierzchnia osiedla została ogrodzona, a więc nie musisz obawiać się, że w pobliżu Twojego domu będą się kręcili obcy ludzie lub że Twoje dziecko odejdzie zbyt daleko i zgubi się w obcym miejscu. Wyjście lub wejście na teren osiedla możliwe są tylko przez jedną z dwóch bram sterowanych pilotem.
 
Osiedle Błękitny Józefów jest idealnym miejscem do życia - to luksusowe, nowoczesne domki w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu. Gwarantuje wygodę i bliskość wielkiego miasta, ale także ciszę i odosobnienie wśród przyrody. Czy można oczekiwać więcej?

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.