prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Opakowania kartonowe niezbędne w wysyłkowej sprzedaży

Już co drugi Polak dokonuje zakupów online. Sklepy internetowe zarabiają coraz więcej, a liczba wysyłanych zakupów stale rośnie. Według szacunków Eurostatu wartość zakupów dokonanych przez Internet w 2018 roku przekroczyła 50 mld złotych. Nic dziwnego, że zapotrzebowanie na opakowania kartonowe jest wysokie - są one niezbędne do wysyłania towarów zakupionych online.
 
1. Opakowania kartonowe zwiększają bezpieczeństwo przesyłki
2. Opakowania wysyłkowe dostępne w wielu rozmiarach

 
Dzięki opakowaniom kartonowym, zakupy ze sklepów internetowych docierają bezpiecznie do odbiorów w całym kraju, a także poza jego granicami. Producent opakowań tekturowych dostarcza sklepom online wszystkich kartonów, jakich potrzebują, by prowadzić sprzedaż wysyłkową. Dowiedz się, dlaczego przedsiębiorstwa tak chętnie zamawiają pudełka kartonowe.
 
Opakowania kartonowe zwiększają bezpieczeństwo przesyłki
 
Pudełka tekturowe chronią wnętrze przesyłki, dzięki czemu zwiększa się jej bezpieczeństwo podczas transportu pocztowego lub w samochodzie firmy kurierskiej. Opakowania kartonowe zabezpieczają dobrze zarówno odzież, zabawki i książki, jak i delikatne wyroby ze szkła oraz elektronikę. Dzięki nim transportowane przedmioty są chronione przed szkodliwym wpływem wstrząsów, a także przed możliwością zniszczenia podczas segregowania przesyłek w oddziale firmy kurierskiej lub na poczcie.
 
Atutem opakowań kartonowych jest neutralna kolorystyka. Kartony są białe lub brązowe, dlatego są akceptowane przez Pocztę Polską i firmy kurierskie. Jeżeli opakowanie kartonowe jest w innej barwie lub znajdują się na nim stare etykiety przewozowe, kurier lub pracownik poczty może odmówić odbioru paczki.
 
Opakowania wysyłkowe dostępne w wielu rozmiarach
 
Producent opakowań oferuje liczne pudełka w wielu rozmiarach, dostosowanych do wymogów, stawianych przez firmy kurierskie i Pocztę Polską. Opakowania wysyłkowe mają wymiary odpowiednie dla poszczególnych gabarytów paczek, dlatego możliwe jest wykorzystywanie ich w paczkomatach oraz podczas przygotowywania przesyłek pocztowych.
 
Opakowania tekturowe do wysyłek są wykonane z grubego kartonu, który jest odporniejszy na przemakanie i uszkodzenia mechaniczne niż zwykła tektura. Każde pudełko jest łatwe do złożenia, a znajdujący się na nim klej umożliwia dokładne połączenie wszystkich boków opakowania. W ofercie producenta opakowań kartonowych znajdzie się również folię bąbelkową, taśmy, folię stretch, przekładki i wypełniacze, dzięki którym odpowiednio zabezpieczy się każdą przesyłkę ze sklepu internetowego.
 

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.