prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Nauka z LEGO® Education z Clever

Program Lego Education ®  More To Math pozwala na zwiększanie kompetencji  matematycznych w edukacji  wczesnoszkolnej. Program przygotowany został w oparciu o polską podstawę programową.

Dzięki pracy ze znanymi i lubianymi klockami LEGO uczniowie nabędą umiejętności konieczne do rozwiązywania problemów matematycznych. Podczas ćwiczeń wykonywanych indywidualnie lub w grupach będą trenować liczenie, myślenie algebraiczne, mierzenie i wyobraźnię przestrzenną.  More To Math to idealne narzędzie wspierające w uczeniu rozwiązywania problemów matematycznych a uczniowie przy tym czerpią przyjemność z nauki matematyki.

Lego Education ®  More To Math - korzyści dla uczniów :

•          Pozwala na szybkie osiągnięcie sukcesu, dzięki czemu dzieci polubią zajęcia matematyczne.

•         Uczy zwracania uwagi na szczegóły i wytrwałego podejmowania prób rozwiązania problemu, mimo popełniania błędów.

•         Umożliwia przyswajanie pojęć abstrakcyjnych w przystępny sposób.

•          Oprogramowanie Math Builder daje dzieciom możliwość przedstawiania, przekazywania i tłumaczenia swoich pomysłów i rozwiązań na forum grupy.

Lego More To Math, starannie dobrane klocki = radość z rozwiązywania problemów matematycznych.

Opinie nauczycieli:

“Rozwiązywanie problemów może być dużym wyzwaniem dla młodszych dzieci, które zwykle nie są w stanie przyswoić i zapamiętać na dłużej pojęć abstrakcyjnych. Praca z klockami może to zmienić!”

Nauczyciel - matematyk

“Obserwowanie, jak dzieci z ciekawością podchodzą do zadania, jak rozświetlają się ich twarze, gdy wpadają na właściwe rozwiązanie jest po prostu wspaniałe”

Nauczycielka klasy pierwszej

Program Lego Education ®  Story Starter rozwija kluczowe umiejętności  komunikacyjne w edukacji  wczesnoszkolnej.

Story Starter to narzędzie do inspirowania i motywowania uczniów do nauki czytania i rozwijania umiejętności twórczych.  Dzieci - pracując w małych grupkach - tworzą własne opowiadania, ilustrując je konstrukcjami  z klocków LEGO®. Dedykowana aplikacja pomoże w dokumentowaniu pracy, pisaniu  ilustrowanych opowiadań, komiksów, artykułów prasowych itd... To również doskonałe narzędzie do omówienia i utrwalenia zagadnień sprawiających uczniom szczególne trudności.

Artykuł dodał użytkownik: Clever Clever

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.