prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Największe centrum rehabilitacji zwierząt w Polsce!

Rehabilitacja zwierząt to kolejna, prężnie rozwijająca się dziedzina, dzięki której Animal Center może pomóc w powrocie do zdrowia naszym pupilom.

Fizjoterapia pomaga, powrócić do sprawności pacjentom, którzy przeszli operację, doznali urazu ortopedycznego lub neurologicznego. Stosowana jest także w trakcie treningów psów sportowych. Pomaga: zwierzętom otyłym zrzucić zbędne kilogramy, seniorom zachować dobrą sprawność ruchową i zwierzętom cierpiącym w walce z bólem, bez konieczności podawania silnych leków.

Trzeba jednak pamiętać, że zabiegi fizjoterapeutyczne powinny być wykonywane przez dyplomowanego zoofizjoterapeutę bądź przez lekarza weterynarii przeszkolonego w zakresie fizjoterapii ponieważ każdy pacjent wymaga indywidualnie dobranego planu leczenia.

Animal Center to jedna z pierwszych i największa placówka w Polsce specjalizująca się w rehabilitacji zwierząt. Powstała z połączenia wielkiej pasji i chęci zaoferowania usług na najwyższym, światowym poziomie.

Pracownicy Animal Center to specjaliści w swoich dziedzinach, których doświadczenie i kompetencje poparte są wieloletnią pracą a wiedza jest cały czas rozszerzana na szkoleniach w Polsce jak i za granicą. W parze z opieką na najwyższym poziomie idzie też profesjonalny sprzęt, dzięki któremu zwierzęta mogą wrócić do formy.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.