prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Najszybszy Internet dla gamerów – przegląd ofert

Miłośnicy gier komputerowych online każdego rodzaju, by czerpać prawdziwą radość z grania, potrzebują odpowiedniego sprzętu. I oczywiście odpowiedniego Internetu. Ułamek sekundy opóźnienia często oznacza przegraną, dlatego nie można sobie na to pozwolić. Poznaj oferty Internetu dla gamerów trzech najbardziej popularnych dostawców.

INEA Internet – światłowód dla gamerów

INEA oferuje najszybszy w Polsce Internet. Światłowód i symetryczne łącze – to gwarancja gry bez lagów. To najwydajniejsza sieć internetowa, na dodatek jest niezależna od warunków pogodowych, inaczej niż zwykły Internet. Światłowód nie zrywa połączenia w czasie deszczu, wiatru czy obfitych opadów śniegu.

Internet dla graczy od INEA może mieć nawet prędkość 10 Gb/s. Ma bardzo niski ping. Cena miesięczna to 199,90 zł. W ofercie tej marki znajduje się także nieco wolniejszy, ale nadal szybki i świetnej jakości Internet – 1 Gb/s, który kosztuje 69,90 zł miesięcznie.

Internet od Supermedia

Supermedia także w swojej ofercie ma Internet dedykowany dla gamerów. Nie jest to jednak światłowód, a do tego łącze asymetryczne, więc wysyłanie danych będzie zauważalnie wolniejsze. W ofercie Supermedia Internet dla graczy to 150 Mb/s downloadu i 30 Mb/s uploadu.

Abonament kosztuje jednak 30 zł miesięcznie. Dodatkowo Supermedia oferuje profesjonalne wsparcie i pomoc przy konfigurowaniu routera i problemach technicznych różnego rodzaju. Gwarantuje także stały i niski ping oraz publiczny adres IP, który pozwoli na założenie serwera gry.

Oferty w UPC dla graczy

UPC nie ma specjalnej oferty przeznaczonej dla graczy, jednakże oferuje bardzo szybki Internet. Światłowód w tym wypadku gwarantuje stabilność łącza. UPC oferuje 300 albo 600 Mb/s. Obie opcje powinny być wystarczające. Chociaż nie jest to najszybszy dostępny Internet, to granie przy takich parametrach powinno być dość wygodne.

Abonament miesięczny u tego dostawcy to 60 zł za wolniejszą i 80 zł za szybszą opcję.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.