Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe Agencja detektywistyczna Orkisz

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Najpopularniejsze dzielnice mieszkaniowe w Warszawie

Zakup mieszkania zawsze wiąże się z wieloma dylematami, wątpliwościami, pytaniami. Wybór odpowiedniego lokum to w końcu jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Decydując się na mieszkanie w Warszawie, warto zatem poznać miejsca, które cieszą się największą popularnością nabywców.

Zielony Żoliborz
Żoliborz od lat znajduje się w czołówce dzielnic, najlepszych pod względem warunków mieszkaniowych. Wpływ na to ma szereg czynników, jednak to, co wyróżnia to miejsce to przede wszystkim niepowtarzalny klimat. Zieleń, parki, małe kawiarenki z pysznym jedzeniem i wspaniałą muzyką, wille z ogrodami, to wszystko znaleźć można na Żoliborzu. Deweloperzy, którzy zdecydowali się na inwestycję właśnie w tej dzielnicy wiedzą, jak ważne jest zachowanie tutejszego charakteru w budownictwie. To właśnie dlatego powstają tutaj budynki, takie jak Dom Pod Szóstką, które idealnie wpasowują się w klimat Żoliborza. Nic bowiem nie może zaburzyć panującej tu ciszy, spokoju oraz niepowtarzalnego charakteru. Można śmiało stwierdzić, że ta dzielnica ma w sobie coś magicznego, coś, co przyciąga. Każdy, kto myśli o nabyciu mieszkania w Warszawie, powinien uwzględnić tę lokalizację.

Najludniejszy Mokotów
Mokotów położony jest po lewej stronie Wisły. Ta dzielnica zachwyca ilością zieleni. To właśnie tutaj chętnie spędzają czas mieszkańcy, na przykład na Polu Mokotowskim, w Parku Dreszera, Parku Arkadia, Parku Morskie Oko. Mokotów jest doskonale skomunikowany. Dojedziemy tu metrem, tramwajem, autobusem i oczywiście samochodem. To niezwykle istotna cecha, która wpływa na popularność tej dzielnicy i która sprawia, że spośród mieszkań w Warszawie, te, zlokalizowane na Mokotowie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Mokotów jest otwarty na wszystkich i oferuje każdemu, bez względu na wiek, liczne atrakcje. Znajdują się tu zarówno punkty usługowe, handlowe, jak i sportowe czy rozrywkowe. Wielbiciele dobrej kuchni z całą pewnością znajdą tu swoje ulubione dania w licznych lokalach gastronomicznych.

Zaciszne Bielany
Podobnie jak Żoliborz, Bielany słynną z zieleni. Znaczną ilość przestrzeni w tej dzielnicy zajmują bowiem lasy, parki, stawy. Mieszkańcy mogą odwiedzać, między innymi Las Bielański czy Las i Park Młociński. Osoby, które uwielbiają spacery, przejażdżki rowerem, spędzanie czasu na świeżym powietrzu z rodziną, a jednocześnie myślą o zakupie mieszkania w Warszawie, powinny przejrzeć ofertę nieruchomości na Bielanach. Bezdyskusyjnie, Bielany tętnią życiem. Przebiegają tędy szlaki rowerowe, turystyczne oraz odbywają się tutaj liczne imprezy plenerowe czy sportowe. Ponadto, w tej dzielnicy można odwiedzić wiele ośrodków kultury. Każdy znajdzie tu zatem coś dla siebie.

Nieodkryty Targówek
Targówek stał się obecnie jedną z najbardziej popularnych dzielnic, w której budowanych jest coraz więcej nowoczesnych budynków mieszkalnych. Ceny w tej lokalizacji zachęcają do zakupów, podobnie jak rozwijana w tej lokalizacji linia metra. Dojazd do tej części Warszawy jest coraz lepszy, dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania w Warszawie, zlokalizowanego właśnie na Targówku. Targówek, oprócz dobrych połączeń komunikacyjnych, ma naprawdę wiele do zaoferowania. Szczególnym upodobaniem mieszkańców cieszy się Park Bródnowski z fontannami, placami zabaw, akwenami wodnymi. Miłośnicy jazdy na rowerze również poczują się tutaj doskonale, bowiem na terenie Targówka znajduje się wiele atrakcyjnych tras rowerowych. Targówek posiada ponadto rozwiniętą infrastrukturę usługowo-handlową, zatem można tu załatwić wszystkie sprawy, nabyć wszystkie potrzebne produkty, odpocząć na świeżym powietrzu. Jak widać, ta dzielnica ma naprawdę wiele nieodkrytych zakątków i atrakcji.
 
Warto też sprawdzić ceny mieszkań na białołęce, ponieważ może w rankingach nie jest najpopularniejszą, ale za to bardzo szybko rozwijającą się dzielnicą w Warszawie, Powstaje tam wiele nowych osiedli, jak na przykład osiedle Viva Garden od dewelopera Victoria Dom.

Osoby, które poważnie myślą o zakupie mieszkania w Warszawie, powinny poświęcić nieco czasu na to, by odwiedzić poszczególne dzielnice. Taka podróż z całą pewnością ułatwi podjęcie trafnej decyzji.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.