prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Medycyna estetyczna bez tajemnic na Ursynowie

Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium poszukuje kandydatek do cyklu filmów o medycynie estetycznej. Wszystkie panie, które chciałaby skorzystać z darmowego zabiegu i swobodnie czują się przed kamerą już dziś mogą wysłać swoje zgłoszenie. Nagrania odbędą się 25 kwietnia w klinice przy al. KEN 47/13 i będą emitowane w kanałach internetowych.

Doktor Marek Wasiluk – właściciel Triclinium wyjaśnia, że cykl filmów “Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany nie tylko po to, żeby rzetelnie i obiektywnie przedstawiać możliwości medycyny estetycznej, ale również, aby edukować Polki jak z niej korzystać. „Medycyna estetyczna w Polsce w dużej mierze nadal kojarzy się ludziom z botoxem i sztucznością. Tymczasem już dawno tak nie jest. Metody, jakimi dziś dysponujemy bazują na naturalnej regeneracji organizmu. Za pomocą naszych filmów chcemy zapoznawać i oswajać Polki z medycyną estetyczną. W każdym odcinku dokładnie pokazujemy jak wykonywane są  zabiegi, wyjaśniamy i porównujemy działanie różnych metod oraz oczywiście będziemy przedstawiać własne opinie bohaterek na ich temat”.

Nagrania odbędą się 25 kwietnia w Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium (Warszawa, Al. KEN 47/13). Bohaterka każdego odcinka w ramach nagrania będzie miała wykonany pojedynczy zabieg medycyny estetycznej. Cykl będzie obejmował następujące tematy:

  1. Usuwanie zmarszczek poziomych na szyi (typu obręcze) za pomocą nici liftingujących;
  2. Odświeżanie skóry peelingiem węglowym;
  3. Lifting twarzy metodą HIFU;
  4. Niwelowanie tkanki tłuszczowej (boczki/bryczesy) za pomocą lipolizy iniekcyjnej połączonej z kawitacją ultradźwiękową;
  5. Usuwanie tatuażu laserem Q-swith;
  6. Usuwanie zmarszczek wokół oczu frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową;
  7. Likwidacja drugiego podbródka;
  8. Leczenie blizny po oparzeniu;
  9. Leczenie wypadania włosów;
  10. Wybielanie zębów za pomocą lasera stomatologicznego.

Osoby, które mają, któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych i chcą wystąpić w programie, proszone są o wysłanie zdjęcia swojego defektu, zdjęcia portretowego oraz opisu swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl, a także o podanie w mailu wieku i numeru telefonu. Zgłoszenia można wysyłać do 20 maja. W odpowiedzi 21 maja zostaną wysłane dodatkowe pytania lub informacja, o dostaniu się do programu.

To już czwarte tego typu nagrania w Triclinium. Filmy z poprzednich cyklów można obejrzeć na kanale YouTube kliniki: https://www.youtube.com/channel/UC7fxeEl9Ds5G5gSM6FNGljw

Artykuł dodał użytkownik: Joanna Siemińska

Tagi: zabiegi  medycyna estetyczna  darmowe zabiegi  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.