prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Medical Center - Zdrowie najwyższą wartością człowieka

Zdrowy styl życia mówiąc eufemistycznie jest w modzie. Staramy się nadążyć za uciekającym życiem, uprawiać sporty i zdrowo się odżywiać. Tylko gdzie będziemy mieli 100% pewność, że czynności jakie wykonujemy są pod czujnym okiem lekarza i nie działamy na swoją niekorzyść?

Ciężko znaleźć miejsce w którym będziemy czuli się bezpiecznie, takie gdzie nie ogranicza nas ani wiek ani schorzenia z którymi się borykamy. Jednym z takich miejsc, gdzie możemy zarówno leczyć jak i zapobiegać chorobom jest przychodnia Medical Center. Skontaktowaliśmy się z jednym z właścicieli przychodni Panią Renatą Blukacz, aby zadać jej kilka pytań na temat zdrowego trybu życia.

Jak długo istniejecie już na rynku?

MEDICAL OFFICE s.c. powstała w 2004 roku a od 2006 roku NZOZ Medical Center. Teraz właśnie obchodzimy 10-cio założenia przychodni. Celem naszej działalności jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej opieki medycznej począwszy od podstawowej opieki zdrowotnej poprzez specjalistkę i rehabilitację aż po opiekę w dom pacjenta.

Słyszałam że firma rozwija się błyskawicznie? Czym się kierujecie w rozwijaniu swojej oferty?

Tak, przez okres 10-ciu lat myślę, że osiągnęliśmy wiele. Duży nacisk kładziemy na rozwój firmy. Dzięki otrzymanym kolejnym dotacjom unijnym m.in. „Informatyzacja oraz wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej za pomocą e-usługi w Medical Center” możemy zapewnić naszym pacjentom coraz to nowsze rozwiązania i kompleksową opiekę w jednej placówce, w tym e-usługę. To usługa, która umożliwi pełne załatwienie danej sprawy drogą elektroniczną w tym: zapis do lekarza, dostęp do skierowań, recept i zwolnień lekarskich, wyników wykonanych badań jak również dostęp do pełnej dokumentacji medycznej.  To wszystko będzie  możliwe dzięki wdrożonym dodatkowym mechanizmom personalizacji w celu ochrony danych osobowych i dostosowania sposobu świadczenia do szczególnych uwarunkowań i potrzeb klienta.

Jakie poradnie można znaleźć w Państwa placówkach?

Od wielu lat współpracujemy z NFZ,  dzięki czemu  większość z naszych poradni jest bezpłatna.. Wychodząc naprzeciw naszym klientom otworzyliśmy również odpłatne poradnie wysokospecjalistyczne, tj.  poradnia leczenia bólu, poradnia leczenia ran, podologia – leczenie stopy cukrzycowej, poradnia zdrowia psychicznego, dzięki którym odnieśliśmy wiele sukcesów w powrocie do zdrowia naszych pacjentów. Dla stałych klientów wprowadziliśmy 10-15% karty rabatowe oraz ceny promocyjne..

Często po wizycie u lekarza otrzymujemy skierowanie na różne badania, gdzie je wykonujecie?

Większość naszych pracowni diagnostycznych mamy na miejscu np.: USG, DOPPLER, ECHO serca, itd. Wykonujemy także badania laboratoryjne w pełnym zakresie, oraz badania kierowców i badania w zakresie medycyny pracy. W ramach otrzymanego dofinasowania powstanie również pracownia RTG.

Jakie usługi wyróżniają Państwa na tle innych przychodni?

W naszej przychodni można znaleźć wiele usług, które znacznie różnią się od typowej placówki. Dla każdego staramy się, stworzyć warunki, dzięki którym przychodnia nie będzie się kojarzyła tylko z wizytą u lekarza. Dla kobiet w ciąży prowadzimy Szkołę rodzenia, dla osób odchudzających się poradnie dietetyczną i gimnastykę. Każdy może skorzystać także z psychoterapii indywidualnej i grupowej. Przy każdej nadarzającej się okazji organizujemy także szkolenia i warsztaty edukacyjne. W naszym biurze pacjenci mogą również wypożyczyć książkę, dzięki czemu czas spędzony w poczekalni lub domu nie będzie się  dłużył.

Dziękuję bardzo za rozmowę. Na pewno sprawdzę i skorzystam z tak szerokiego zakresu usług.

Jak widać zdrowy tryb życia dosłownie puka do naszych drzwi – nie musimy daleko jeździć i szukać rozwiązania jak być zdrowym. Dla mnie przychodnia Medical Center jest czymś w rodzaju odkrycia - pokazuje przychodnie w zupełnie innym świetle. Czas spędzany w służbie zdrowia nie musi być męczący i nudny, możemy tu również czuć się dobrze i spełniać swoje potrzeby.

„Zdrowie najwyższą wartością człowieka”


 

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.