Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Przykład zastosowania lasera
Laserowe usuwanie tatuaży

Zapraszamy do Studio Dereniowa, w którym oprócz wykonywania tatuaży, zajmujemy się usuwaniem tych niechcianych i źle zrobionych.

Do usuwania tatuaży używamy nowoczesnego, medycznego lasera Nd-YAG z Q-switch. Jedynego umożliwiającego całkowite usunięcie tatuażu ciemnego i w kolorze czerwonym. Dzięki użyciu nowoczesnego lasera zabieg jest bezpieczny i nie pozostawia blizn. Do usuwania tatuażu stosowano różne metody, jednak dopiero pojawienie się lasera medycznego Nd-YAG z Q-switch spowodowało, że skuteczne usuwanie tatuaży stało się możliwe. Laser Nd-YAG z Q-switch kumuluje energię w ultrakrótkim (nanosekundowym) impulsie w efekcie czego cząstki barwnika ulegają rozbiciu bez nadmiernego przegrzania tkanek.

Jak to działa?
Wiązka lasera powoduje rozbicie barwnika na drobne cząstki. przed pierwsze 20 minut po zabiegu część rozbitych cząstek barwnika ulega odparowaniu. Pozostały rozdrobniony barwnik ulega procesowi fagocytozy w ciągu kolejnych tygodni, co skutkuje dalszym rozjaśnianiem tatuażu. Podczas każdego kolejnego zabiegu barwnik zostaje stopniowo usunięty z wierzchnich warstw skóry, a tatuaż staje się coraz jaśniejszy.

Jaki tatuaż można usunąć?
Za pomocą lasera usuwamy tatuaże w ciemnych kolorach:
czarnym
szaro-granatowym
grafitowym
szarym
brunatnym
czerwonym
Usunięcie jasnych barwników takich jak żółty, biały, pomarańczowy itp., nie jest możliwe. Efekt usuwania jest uzależniony od ilości i głębokości barwnika w skórze. Tatuaże, które ze względu na zastosowany kolor barwnika, jego głębokość lub intensywność są trudne do całkowitego usunięcia, po kilku zabiegach rozjaśniają się co umożliwia nam przykrycie ich innym, nowym tatuażem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zabiegiem zapraszamy na konsultacje połączone z próbą laserową. Informacje i zapisy pod numerem telefonu podanym poniżej.

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: Konrad Nowakowski
Laserowe usuwanie tatuaży
ul. Dereniowa 7
(lokal uzytkowy na parterze )
02-776 Warszawa
tel. 22 644 44 03
pon. 14.-20, wt. - pt. 12-18, sob. 10-15
e-mail: tattoo@home.pl
www.dereniowa.plPrace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat