prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Kulturalny Rap - Nie Zmarnuj Swojego Życia

Od marca trwa projekt edukacyjno-społeczny „Kulturalny Rap – Nie Zmarnuj Swojego Życia” skierowany do uczniów ursynowskich szkół. Dwaj raperzy, Bęsiu i Dj Yonas, spotykają się z młodzieżą, by przekazywać pozytywne przesłanie – życia pełnego wartości. Do czerwca dotrą do kilku tysięcy uczniów na Ursynowie.

Bądź wyczulony na przemoc. Pomagaj. Miej szacunek do innych. Rozwijaj swoje talenty. Spełniaj swoje marzenia. Twórz i działaj. Bądź sobą – to tylko niektóre przekazy stanowiące zachętę do lepszego życia, o których rapują Bęsiu i Dj Yonas.

- Dostrzegamy, że większość nastolatków jest narażona na negatywne wpływy środowiska. Raperzy ostrzegają uczniów, żeby nie zmarnowali sobie życia. W swojej muzyce zachęcają ich do życia na 100%, do rozwijania swoich pasji: artystycznych, muzycznych, sportowych, aby w przyszłości mogli służyć innym. – mówi Paulina Trzcińska, koordynator projektu „Kulturalny Rap - Nie Zmarnuj Swojego Życia”.

Spotkania w szkołach poprowadzą raperzy, tworzący skład RYMcerze. Są to dwaj przyjaciele: Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) i Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu). Podczas dwugodzinnego wystąpienia opowiedzą o tym, dlaczego sami zaczęli rapować, przedstawią historię kultury hiphopowej w Polsce i za granicą, przekażą wartości, zgodnie z którymi sami żyją. Zaprezentują swoje wybrane kawałki hip-hop’owe obrazujące ich przemianę.

W ramach projektu odbędą się również warsztaty z pisania scenariuszy i rapowania w Klubie29. Zapraszamy do zgłaszania ursynowskich szkół do projektu.

Organizatorem inicjatywy jest Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja. Projekt „Kulturalny Rap – Nie Zmarnuj Swojego Życia” jest realizowany dzięki finansowaniu ze środków budżetu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Artykuł dodał użytkownik: Paulina Trzcińska

Tagi: kulturalny rap  nie zmarnuj swojego życia  szkoły  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.