prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Konferencja o autorytecie mężczyzny na Ursynowie
 Zapraszamy na Konferencję Wiary dla mężczyzn z Ursynowa. Donald Turbitt, prowadzący od wielu lat służbę dla mężczyzn św. Józefa, świecki lider, odwiedzi polskich mężczyzn 17 października w Domu Parafialnym "Betania". Konferencja trwa w godzinach 9:00-13:30 i ma charakter bezpłatny.
 
Co znaczy autorytet mężczyzny, męża, ojca? Jak walczyć z pokusami i je zwyciężać? Jak być przyjacielem? – gościem głównym kolejnej Konferencji Wiary będzie Donald Turbitt – przewodniczący międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa w Stanach Zjednoczonych; mąż, ojciec i dziadek. 
 
- To będzie inspirujące spotkanie o tym, jak działać w autorytecie i co to znaczy z Bożej perspektywy. Jak pokonywać trudności, jak odpowiadać na oczekiwania, jak zwycięsko przechodzić przez próby…  tematy w sam raz dla mężczyzn! – zachęcają koordynatorzy ze Wspólnoty „Chefsiba”.
 
Donald Turbitt podczas 3 sesji opowie o autorytecie mężczyzny na różnych płaszczyznach. Nasz gość podzieli się także swoim doświadczeniem służby Mężczyzn w Stanach Zjednoczonych.
 
Do tej pory gośćmi Konferencji Wiary byli: ksiądz dr Peter Hocken, Ralph Martin, ks. Michael White wraz ze świeckim współpracownikiem Brianem Crookiem. Współuczestniczyliśmy również w organizacji konferencji z Charlesem Whiteheadem – „Słowo Mężczyzny”.
 
Tym razem przylatuje do nas Donald Turbitt - katolicki lider świecki pochodzenia irlandzkiego. Jako biznesmenem i emerytowany strażak ma ogromne doświadczenie w służbie dla Mężczyzn.
Przez dwadzieścia jeden lat służył w straży pożarnej Providence – Rhode Island (przedmieścia Nowego Yorku), później przez 30 lat prowadził własny biznes. Posługa Dona w Kościele jest zróżnicowana. Przez 20 lat był koordynatorem wspólnoty przymierza „God’s Love”. Prowadził misje i konferencje w całej Nowej Anglii, Europie Wschodniej (Polska i Ukraina), Afryce, ostatnio także w Wietnamie i na Syberii. Współtworzy „Renewal Ministry” – Katolicką Koordynację Odnowy Charyzmatycznej w Stanach Zjednoczonych. Don i Pat mieszkają w Glocester, Rhode Island i są członkami parafii Świętego Antoniego w North Providence. Mają troje dzieci i trzynaścioro wnucząt.
 
Konferencja jest pół dniowa, odbędzie się w godzinach od 9:00 do 13:30; ma charakter darmowy. 
Zapraszamy mężczyzn!
 
Organizatorami Konferencji Wiary są: Wspólnota „Chefsiba”, Mężczyźni Świętego Józefa, Apostolski Ruch Wiary z księżmi Orionistami. 
 
Partnerami wydarzenia są: Zespół ds. Nowej Ewangelizacji, Przymierze Wojowników, Zakon Rycerzy Jana Pawła II, EnChristo, Wspólnota „Galilea” i Mobilna Parafia. Patronami medialnymi są: Gość Niedzielny, KAI, Miłujcie się!, portale wiara.pl i deon.pl.
Artykuł dodał użytkownik: Ruch Wiary

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.