Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Komfort i wygoda, czyli bramy automatyczne

Nowoczesne technologie czynią nasze życie coraz bardziej komfortowym i wygodnym. Coraz nowsze udogodnienia są także coraz bardziej dostępne dla przeciętnych Kowalskich. Napędy do bram przesuwnych czy napęd do bramy skrzydłowej kiedyś jeszcze przed kilkoma laty oznaka luksusu dzisiaj to komfort, na który pozwala sobie coraz więcej ludzi.

Dlaczego bronić się przed komfortem, skoro można z niego korzystać?

Napędy do bram przesuwnych jeszcze niedawno był to znaczny wydatek dla portfela. Teraz niedużym kosztem możemy nabyć napęd do bramy skrzydłowej czy przesuwnej w rozsądnej cenie i o bardzo dobrych parametrach, co wpływa na bezawaryjne używanie tego urządzenia przez bardzo wiele lat. Mało tego, takie modele jak FAAC 740 posiadają coraz lepsze parametry i funkcjonalności, które jeszcze bardziej wpływają na nasz komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo. Otwieranie i zamykanie bramy za pomocą pilota z własnego samochodu lub mieszkania to duża zaleta. Unikamy wychodzenia na deszcz, śnieg czy duży mróz. Brama otwiera się szybko i ponownie zamyka, a my wchodzimy do domu można powiedzieć suchą stopą. Gdy odwiedzają nas goście, wystarczy z domu nacisnąć pilot, aby otworzyć im wjazd na posesję. Trzeba przyznać, że takie rozwiązania decydowanie są wygodne i komfortowe.

Jeszcze większe bezpieczeństwo

Napęd do bramy skrzydłowej czy przesuwnej to także znaczne zwiększenia naszego bezpieczeństwa. Na pewno każdy wie, jak może być niebezpieczne pozostawienie włączonego samochodu na ulicy
i wyjście w celu otwarcia bramy wjazdowej. Dzięki temu unikamy tej niekomfortowej sytuacji i szybko wjeżdżamy na swoją posesję. Zamknięte w ten sposób podwórko to również znacznie trudniejszy orzech do zgryzienia dla ewentualnych złodziei, ponieważ pokonanie takiej przeszkody jest znacznie trudniejsze niż w przypadku bramy tradycyjnej. Napędy do bram przesuwnych gwarantują także większe bezpieczeństwo dzieciom bawiącym się na podwórku, które przez takie automatyczne zamknięcie nie wyjdą samodzielnie.

Dodatkowe udogodnienia

Bramy automatyczne takie jak FAAC 740 to także inne przydatne funkcje wpływające na jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo. Może to być na przykład otwarcie częściowe dla pieszych czy regulowane spowalnianie i wyhamowywanie przed zatrzymaniem bramy.
Takie rozwiązanie może być zastosowane w większości bram wjazdowych przesuwnych jak i skrzydłowych. Trzeba tylko pamiętać, aby dobrać odpowiednią moc urządzenia do naszej bramy, ponieważ jej ciężar ma bardzo duże znaczenie w prawidłowym działaniu urządzenia.
 

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.