Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Kick-Boxing dla kobiet

 Kick-boxing jest sportem wymagającym wielotorowego przygotowania i treningu. Zanim dojdzie do sparringów i walk podczas treningu, ciało musi posiadać odpowiednią sprawność i umiejętności techniczne.

Na początku przygody ze sportami walki duży nacisk, podczas treningów, kładziony jest na ćwiczenie siły, wytrzymałości, szybkości, gibkości i zwinności organizmu. Trening tych cech odbywa się najczęściej w formie zabawy, wraz z rywalizacją. Obciążenia treningowe dobierane są optymalnie do poziomu sprawności osoby ćwiczącej, tak aby jak najszybciej poprawiała ona swoją kondycję.

kickboxing dla kobiet warszawa

Kolejnym ważnym elementem podczas zajęć jest trening pozycji walki, poruszania podczas walki, trening technik kopnięć, uderzeń, uników, ataków i obron w różnych konfiguracjach. Techniki te ćwiczone są na początku bez kontaktu z przeciwnikiem. Następnie trenuje się je na tarczach, workach bokserskich czy w formie walk zadaniowych. 

kickboxing dla kobiet warszawa

kickboxing dla kobiet warszawa ursynów
Ćwiczenia kontaktowe, takie jak walki zadaniowe czy sparringi odbywają się w pełnym zestawie ochraniaczy (rękawice bokserskie, ochraniacze stóp i goleni, kask, ochraniacz szczęki). Dzięki czemu trening jest bezpieczny, a ryzyko kontuzji obniżone do minimum.

kickboxing dla kobiet warszawa

Trening kick-boxingu, poza poprawą ogólnej sprawności ciała uczy koncentracji uwagi, opanowania i cierpliwości. Jest doskonałą formą na rozładowanie codziennego stresu, a także idealnym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów i wyrzeźbienie swojego ciała.

Artykuł dodał użytkownik: Monika Turemka Trenerka

Tagi: kick-boxing dla kobiet  treningi dla kobiet  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.