prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż
Biura na dzień lub godziny są do Twojej dyspozycji

W obecnych czasach bardzo wiele osób prowadzi małe jednoosobowe firmy i zajmuje się w nich wszystkimi sprawami związanymi z ich działaniem: od bieżących zadań firmy do zdobywania nowych klientów i realizowania codziennych projektów poprzez kontakty z klientami, odbieranie telefonów i odpisywanie na emaile, a skończywszy na załatwianiu spraw urzędowych, wypełniania rozliczeń i załatwiania spraw księgowych.

Osoby te często prowadzą swoją działalność prosto ze swojego domu lub miejsca zamieszkania. Jeśli chodzi o codzienna pracę to może być to rozwiązanie wygodne ponieważ oszczędzają oni na wynajęciu biura i nie tracą czasu na dojazdy do pracy.

Jednak problem pojawia się gdy dochodzi na przykład do kontaktu z klientem, gdyż przyjmowanie go we własnym mieszkaniu obniża prestiż firmy i wydaje się być nieprofesjonalne.

Podobnymi przeciwnościami w tym rozwiązaniu są także sytuacje, gdy do skończenia jest ważny projekt „na wczoraj”, a w miejscu zamieszkania nie można się skupić bo zawsze coś rozprasza: a to goście, a to zwykłe domowe obowiązki dnia codziennego.

Dobrym rozwiązaniem jest wtedy biuro do wynajęcia na dzień lub godziny. W takim biurze do wynajęcia na godziny, może być to na przykład www.regus.pl/day-office/polska/warszawa, przebywasz i pracujesz tylko wtedy, kiedy naprawdę tego potrzebujesz.

Jest to wygodne, jeśli na przykład masz ważne projekty do skończenia i potrzebujesz miejsca, gdzie możesz w stu procentach się skupić na pracy lub gdy masz spotkanie z ważnym klientem i chcesz przyjąć go godnie w nowoczesnym biurowcu i ciekawej, biznesowej i przez to bardziej prestiżowej lokalizacji.

Wart uwagi jest fakt, że każde takie biuro jest wyposażone w sprzęt biurowy taki jak drukarki, skanery i fotokopiarki oraz posiada darmowy bezprzewodowy dostęp do sieci internetowej. Wiadomo, że w obecnych czasach są to standardy konieczne do prawidłowego funkcjonowania firmy i załatwiania jej spraw jak najszybciej.

Ciekawą propozycję przygotowała firma REGUS, która proponuje wynajęcie biura na godziny lub dzień i kontaktować się z nią można poprzez stronę internetową www.regus.pl/day-office/polska/warszawa oraz telefonicznie pod numerem 22 657 03 45.

Artykuł dodał użytkownik: Jack Jameson

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.