prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Jak żyć w świecie pieniędzy - Krzysztof Jędrzejewski na spotkaniu mężczyzn

Krzysztof Jędrzejewski, 36. w rankingu najbogatszych Polaków (według Forbes’a) przyjechał na Spotkanie Mężczyzn, aby podzielić się historią swojego życia i zainspirować kilkudziesięciu mężczyzn z Ursynowa w temacie finansów, zarządzania i gospodarowania. Spotkanie odbyło się 13 kwietnia br. w kościele św. Tomasza Apostoła.

Podczas spotkania zachęcał mężczyzn do przemyślenia, co jest ważne w ich życiu.

- Bądź odpowiedzialny za swoją rodzinę, działaj z zachowaniem zasad, bądź odpowiedzialny, buduj relacje z innymi, mądrze wspieraj potrzebujących – mówił Jędrzejewski, główny akcjonariusz Kopex S.A.

Jędrzejewski w swoich spółkach zatrudnia ponad 6,5 tys. ludzi. Inwestuje ale też przeznacza pieniądze na konkretne cele. Wspiera ogólnopolskie i lokalne inicjatywy służące promocji chrześcijańskich postaw, edukacji i wzmacnianiu moralnych standardów.

- Pieniądze nie mogą być bogiem, są jedynie narzędziem – przekonywał.  Biznesmen wychodzi z założenia, że „osobisty sukces stanowi zobowiązanie wobec innych”, dlatego tak często spotyka się z młodymi przedsiębiorcami, aby inspirować ich i wskazywać na dobre zasady biznesu. Sam stosuje zasady chrześcijańskie na co dzień. Jak stwierdza, to pozwala mu zachować przejrzystość wśród innych.

- Męskie grono, dobry catering i szczere rozmowy o pieniądzach, które są u nas tematem tabu, były bardzo ważne dla wszystkich uczestników. – mówili uczestnicy.

To już trzecie Spotkanie Mężczyzn organizowane przez członków Wspólnoty „Chefsiba” i Stowarzyszenia „Odpowiedzialni”. Kolejne spotkanie przy grillu. Więcej: www.odpowiedzialni.com

Artykuł dodał użytkownik: Ruch Wiary

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.