prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Internetowy album Twojego dziecka lepszy niż klasyczny!

Każdy użytkownik serwisu www.pierwszyalbum.pl może tworzyć albumy i umieszczać w nich zdjęcia swoich pociech, a następnie wysyłać zaproszenia do oglądania znajomym i rodzinie. Oczywiście korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Wystarczy założyć konto aby rozpocząć tworzenie albumów swoich dzieci.

Twórz albumy

Główną ideą serwisu jest prezentowanie zdjęć dzieci w formie internetowego albumu, podzelonego na rozdziały, w których znajdują się zdjęcia. Każdy użytkownik serwisu może utworzyć 3 albumy a w każdym z nich do 10 stron ze zdjęciami. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest tematyczne pogrupowanie zdjęć co znacznie upraszcza ich przeglądanie. W każdym albumie automatycznie tworzony jest spis treści dzięki czemu łatwo można przechodzić pomiędzy stronami albumu.

Tylko dla wybranych

Jeżeli nie chcesz aby dodawane przez Ciebie zdjęcia były powszechnie dostępne masz możliwość stworzenia "prywatnych" albumów, dla których sam określasz listę użytkowników serwisu, którzy mają dostęp do oglądania zdjęć.

Dodawaj i opisuj zdjęcia

Należy pamiętać, że dodając zdjęcie możliwe jest wprowadzenie krótkiego opisu. Warto to zrobić. Każdy kto przegląda stworzony przez Ciebie album będzie dokładnie wiedział co dane zdjęcie przedstawia i gdzie zostało zrobione. Dzięki dodanym opisom za kilka lat będzie można na nowo przeżyć sfotografowane chwile.

Oglądaj zdjęcia innych dzieci

Poza tworzeniem albumów własnych dzieci możesz również oglądać zdjęcia pociech swoich znajomych. Każdy użytkownik ma możliwość stworzenia listy obserwowanych albumów, dzięki czemu będzie na bieżąco widział jakie zdjęcia dodali jego znajomi.

Dyskutuj na forum

Dla wszystkich internautów udostępnione zostało "Forum rodziców", na którym można wymieniać się opiniami na wszystkie tematy związane z dziećmi i nie tylko.

Zapraszamy do korzystania z serwisu Pierwszy Album.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.