prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Hypoalergiczne kosmetyki do makijazu

W Aquo Day Spa wykonujemy profesjonalne makijaże na kosmetykach Sonya Colour Collection.

To jedyna na świecie linia kosmetyków kolorowych na bazie Aloe vera, która służy jednocześnie do makijażu i pielęgnacji cery. Wszystkie naturalne składniki Sonyi - od czystego aloesu począwszy, poprzez witaminy o działaniu przeciwutleniającym, aż do wyciągów z roślin morskich i rumianku - zostały dobrane tak, by chronić, odżywiać i pielęgnować Twoją skórę.
Sonya Colour Collection to magiczna kolekcja barw dla każdej karnacji i dla każdego nastroju. Różnorodność odcieni pozwoli Ci odpowiednio dobrać makijaż, zarówno na dzień, jak i na wieczór.
 
Aloe Vera of America jest także zarejestrowana w OHSAS 18001 za Bezpieczeństwo i Higienę Miejsca Pracy (Workplace Health and Safety). AVA uzyskała zgodność z ISO 9001:2000 za System Zarządzania Jakością (Quality Management System). Według naszej wiedzy, jest to jedyna firma w USA, która posiada certyfikaty we wszystkich trzech standardach. Wierzymy, że ta informacja obrazuje zaangażowanie Aquo w pielęgnację skóry tylko wyjątkowymi i bezpiecznymi produktami,a także w ochronę środowiska.
 
Aloe Vera of America (AVA), wyłączny producent wyrobów Forever Living Products uzyskał certyfikat ISO 14001 za System Zarządzania Środowiskowego. Producent został zarejestrowany w lipcu 2006 r., a już 9 maja 2007 r. w Nowym Orleanie firma odbierała nagrodę Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (United States Environmental Protection Agency).
 
Aloe Vera of America jest także zarejestrowana w OHSAS 18001 za Bezpieczeństwo i Higienę Miejsca Pracy (Workplace Health and Safety). AVA uzyskała zgodność z ISO 9001:2000 za System Zarządzania Jakością (Quality Management System).

Według naszej wiedzy, jest to jedyna firma w USA, która posiada certyfikaty we wszystkich trzech standardach. Wierzę, że ta informacja obrazuje zaangażowanie Forever i AVA w ochronę środowiska, ochronę pracowników i w wytwarzanie produktów wyłącznie najwyższej jakości.

Artykuł dodał użytkownik: Aquo Day Spa

Tagi: makijaż  sonya  colour  wieczorowy  okazyjny  dzienny  ślubny  Ursynów  Warszawa  makeup  podkład  cienie  hypoalergiczny  pielęgnacja  hipoalergiczny  certyfikat  puder  tusz  alergia  uczulenie  naturalne  kosmetyki  naturalny  makijaż  makijażu  korektor  luksusowy  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.