prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Sala Zabaw Hocki Klocki, ulica Wańkowicza 4, Kabaty
Hocki Klocki Kawiarnia & Sala Zabaw

W ofercie pyszny, mrożony jogurt

Sala Zabaw Hocki Klocki to miejsce beztroskiej zabawy dla dzieci w wieku 1-10 lat. Tutaj nasze pociechy mogą bezpiecznie dać upust swojej energii. Pośród kolorowych elementów na trzech poziomach konstrukcji (ponad 100 m2) na dzieci czeka m.in.: suchy basen z piłeczkami, podwójna zjeżdżalni, zjeżdżalnia tubowa, trampolina do skakania, tory przeszkód i labiryntów, ruchome kładki i wałki, ruchoma rakieta.

Mniejsze dzieci (poniżej 3 r.ż.) mogą bezpiecznie się bawić oraz doskonalić swoje umiejętności pod okiem rodziców w kąciku edukacyjnym

Dorośli mogą odprężyć się przy aromatycznej kawie i popracować przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i… pobawić się jak dzieci!

W menu kawiarni znajdziemy świeże zupy, słodkie i wytrawne naleśniki, pancakesy z polewami i dodatkami, tosty oraz hit zwłaszcza w sezonie wiosna-lato: mrożony jogurt naturalny. 100% smaku bez zbędnych kalorii. Mrożony jogurt to deser na bazie naturalnego jogurtu - zdrowa alternatywa dla klasycznych lodów (jogurt zawiera wapń, proteiny oraz żywe kultury bakterii).

Hocki Klocki posiadają również bardzo bogatą ofertę zajęć i warsztatów dla dzieci oraz rodziców - warto zapoznać się z jej aktualną wersją na stronie www lub w kawiarni.

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: naursynowie.pl
Hocki Klocki Kawiarnia & Sala Zabaw
ul. Wańkowicza 4 / 3a
02-796 Warszawa
tel. 531 485 963
pn.-niedz. 9-20
e-mail: biuro@hockiklocki.com.pl
www.hockiklocki.com.plPrace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat