prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Dzień Kobiet w Galeriach Metro i Metro Bis

Dzień kobiet w Galerii Metro i Galerii Metro Bis obchodzony będzie w tym roku pod hasłem „Zadbaj o zdrowie i poczuj się piękna”. Wszystkie Panie, które 8 marca odwiedzą galerie, będą mogły bezpłatnie skorzystać z pomiaru tkanki tłuszczowej, uzyskać porady dotyczące zdrowego żywienia, a także skonsultować się z profesjonalnymi wizażystkami.

Piękna kobieta to zdrowa kobieta, dlatego w tym roku Galeria Metro oraz Galeria Merto Bis postanowiły zrobić prezent swoim klientkom, organizując dla nich, w dniu ich święta, program skupiony wokół zdrowia i urody.

W dniu 8 marca już od godziny 12.00 wszystkie odwiedzające Galerie Klientki będą miały doskonałą okazję, by zadbać o swoją kondycję i piękno.

Obchody święta kobiet można rozpocząć od bezpłatnego pomiaru tkanki tłuszczowej, po którym każda z Pań będzie mogła skorzystać z porad dotyczących zdrowego żywienia. Po zapoznaniu się z zasadami zdrowej diety, warto zajrzeć na pokaz ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz kształtujących zdrową sylwetkę.

Na koniec zachęcamy do skorzystania z konsultacji z wizażystkami Avon, by w pełnym makijażu wyruszyć na zakupy ze specjalnymi rabatami i wykorzystać przygotowane wyłącznie dla Pań promocje.

Partnerami Dnia Kobiet w Galeriach Metro i Metro Bis są Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, Klub Pilates Body Balance oraz Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania w Warszawie.

Więcej informacji na: www.galeria-metro.pl oraz http://www.metrobis.pl/

Artykuł dodał użytkownik: Anna Osiniak

Tagi: galeria metro  galeria metro bis  zdrowie  uroda  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.