prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Dobre, smaczne, polskie! Nasza kuchnia w dzielnicy Ursynów

BAREK NA WYŻYNACH istnieje przy ul.. Żabińskiego od 1988 roku. Zaskarbił sobie sympatię i uznanie wielu fanów - prawdziwej! - polskiej kuchni domowej. Dania bez polepszaczy, w zupach makarony domowej roboty. W swej kategorii, można powiedzieć, jest to miejsce nr 1 na Ursynowie.

Jeśli interesuje Cię kuchnia polska i chcesz wiedzieć, gdzie w dzielnicy Ursynów można zjeść obiady domowe, zajrzyj na UrsynówAZ.pl

Restauracja KARPIELÓWKA zaprasza przede wszystkim na dania z gór: kaczka Karpielówka, góralska kwaśnica, golonka zapiekana z cebulką, placek po zbójnicku czy wariacje na temat oscypka.

Karpielówkę zbudowali od podstaw cieśle z Zakopanego. Na podłodze kamień z gór, wnętrze niemal w całości wykonane z podhalańskiego drewna. Ciężkie drewniane stoły, ławy i krzesła z drewnianych bali. Autentyczne góralskie rekwizyty (niektóre z tych pięknych rzeczy przynieśli stali klienci restauracji). Klimatyczne góralskie wnętrza i pyszna kuchnia wprost z Podhala zyskały uznanie Warszawiaków. Niektórzy, zakochani w legendarnej kwaśnicy z Karpielówki, przyjeżdżają na Ursynów także z innych dzielnic Warszawy.

Warto zwrócić również uwagę na restaurację AMERICAN HOUSE. W jej menu znajdziemy nie tylko kultowe dania Ameryki, ale również - tak jak wiejska kaczka - nawiązujące do polskiej tradycji.

Restauracja SZLACHECKA specjalizuje się w kuchni polskiej, z elementami kuchni europejskiej. Podstawę menu stanowią tradycyjne polskie receptury. Wśród oferty, w karcie menu można znaleźć dania oparte na certyfikowanych produktach ekologicznych. Restauracja oferuje gościom wyśmienite mięsiwa i wędzonki z własnej wędzarni. Zioła i przyprawy dostarcza korycińska firma "Dary Natury" specjalizująca się w produktach ekologicznych.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

Tagi: polska kuchnia  góralska kuchnia  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.