prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Dieta ryżowo-owocowa w pigułce

Jaki sposób odżywiania się może być doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowie, a jednocześnie – wybierać rozwiązania najlepsze w okresie upałów? Dieta, która świetnie sprawdza się w gorące, letnie dni, ma swe charakterystyczne cechy. Idealna dieta stosowana w tym okresie powinna być lekka, a jednocześnie pożywna. Dieta ta musi jednocześnie uwzględniać obecność tych produktów, które są rewelacyjnym źródłem witamin oraz minerałów. Letnia dieta powinna tez pomagać nam w walce z toksynami, które są przyczyną wielu poważnych problemów z przemianą materii. Jaka dieta może się okazać idealnym rozwiązaniem? Dieta ryżowo-owocowa. Na czym polegają jej podstawowe zasady? Jakie są główne zalety takiego sposobu odżywiania się?

Dieta, która bazuje na ryżu i owocach to wiele korzyści dla każdego z nas. Stosowanie takiej diety pomoże nam w walce z wieloma dolegliwościami trawiennymi, poprawi też nam skutecznie nasze samopoczucie. Dieta ta jest jednak polecana przede wszystkim tym, którzy zaczynają walkę ze zbędnymi kilogramami. Jak wygląda odchudzanie w przypadku takiej diety?


www.zdrowie.info.pl/


Podstawowe zasady tej diety są bardzo proste i wiążą się z maksymalną ilością kalorii przyjmowanych w ciągu dnia. 1000 kalorii – oto norma, której nie można przekroczyć. By organizm możliwie jak najlepiej poradził sobie z takim ograniczeniem ilości kalorii, i by nie czuć głodu, należy codzienną porcję jedzenia rozłożyć sobie na pięć mniejszych posiłków. Jakie produkty mogą wejść w skład takich posiłków? W trzech z pięciu posiłków podstawą powinny być Podstawą trzech z nich musi być ryż oraz świeże owoce. Ryż powinien być gotowany bez dodatku soli, gdyż zatrzymuje ona w naszym organizmie zbyt wiele wody. By efekty odchudzania były możliwie jak najlepsze, warto sięgać nie po biały ryż, lecz po ryż brązowy. Zawiera on więcej błonnika, dzięki czemu skuteczniej wspiera nas w walce ze zbędnymi kilogramami. Najlepsze owoce to arbuzy, truskawki, jabłka i morele, choć w zasadzie każdy może wybrać takie owoce, jakie najbardziej mu odpowiadają. Warto też dużo pić, przy czym najlepsze napoje to niegazowana woda mineralna oraz zielona herbata. Rezygnacja z czarnej herbaty oraz z kawy, aktywność fizyczna – oto cenne wsparcie, dzięki któremu odchudzanie stanie się łatwiejsze.
 

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.