Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Czy warto zdecydować się na laserowe usuwanie blizn?

Blizny są częstym problemem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. To niedoskonałości, które odbierają pewności siebie. Można jednak łatwo je wyeliminować dzięki zabiegom medycyny estetycznej.

Jak pozbyć się blizn?

Blizny są problemem natury estetycznej, który nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale i mogą powodować bóle. Rozwiązaniem jest laserowe usuwanie blizn. Choć usuwanie blizn nie jest proste to istnieją zabiegi laserem, które już po kilku seriach dają widoczne rezultaty.

Usuwanie blizn jest metodą, która polega na stymulacji regeneracji naskórka. Dzięki temu widoczność blizn jest coraz mniiejsza. Stymulowana jest produkcja włókien kolagenowych i elastyny. Efekt to gładka i jędrna skóra o naturalnym kolorycie. Ta właśnie laseroterapia może być wykonywana w OT.CO Clinic ul. Bartycka 24B/U1,00-716 Warszawa. Więcej o klinice przeczytasz poniżej.

Gabinet laseroterapii

Zabieg laserowego usuwania blizn trwa od około 10 do 45 minut w zależności od rodzaju zmiany oraz jej rozległości. Zabieg rozpoczyna się miejscowym znieczuleniem dzięki czemu nie trzeba obawiać się bólu.

Efekty po zabiegu są widoczne praktycznie od razu, skóra jest ujędrniona. Co ważne po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i piec. Warto zastosować krem łagodzący, nawilżający, który przyspieszy gojenie. Obowiązkiem jest również stosowanie kremu z filtrem UV. Miejsce blizny musi być zabezpieczone przed prominiowaniem UV. Istotna zaleta terapii to informacja, że odnawiające się włókna kolagenowe modelują skórę w jej głębokich warstwach. Skutkiem tego, poprawę widać nawet przez rok. Zalecane jest wykonanie od 3 do 5 zabiegów laserowych w odstępach między nimi 4-6 tygodni.

Pozytywne słowa o zabiegach można znaleźć w Internecie oraz na stronie wspomnianej wyżej wymienionej kliniki.

Problem z naczynkami - znajdź rozwiązanie

Drugim często występującym problemem są tzw. pajączki, czyli rozszerzone naczynka. Rozwiązaniem jest laserowe zamykanie naczynek. Czym się charakteryzuje?

Laserowe zamykanie naczynek jest precyzyjnym zabiegiem, polega użyciu wiązki światła za pomocą lasera. Co ważne oddziałuje on jedynie na wybrane naczynko, nie dochodzi przy tym do uszkodzenia naskórka.

Podczas zabiegu światło lasera wnika do pękniętego naczynka i podgrzewa go. Dane naczynie krwionośne jest wtedy zamykane. Rezultaty widać po około 3 tygodniach. Dzieje się tak, ponieważ naczynka są wchłaniane. Dzięki zabiegowi laserowego zamykania naczynek, problem jest eliminowany na zawsze. Wskazaniem do zabiegu są:

  • rozszerzone naczynka,
  • naczyniaki rubinowe,
  • naczyniaki gwiaździste,
  • naczyniaki płaskie,
  • rumień,
  • trądzik różowaty,
  • zmiany pigmentacyjne skóry.

Sam zabieg nie wymaga znieczulenia, jest praktycznie bezbolesny. Jedna seria zabiegu trwa od 15 do 60 minut, w zależności od rozległości naczynek. Dla najlepszych rezultatów sugerowane jest powtórzenie zabiegów w kilku seriach. O liczbie zabiegów najczęściej decyduje lekarz prowadzący daną pacjentkę.

O klinice Osipowicz & Turkowski

To profesjonalna klinika medycyny estetycznej, której założycielami są Dr Katarzyna Osipowicz oraz Dr Piotr Turkowski. To lekarze z wieloletnim stażem. Klinika ma swoją siedzibę w Warszawie. W ofercie kliniki znajdują się m.in. zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, endokrynologii, kosmetologii, flebologii, fizjoterapii, dietetyki oraz dermatologii. Jak wspominają założyciele wyznają oni holistyczne podejście do medycyny estetycznej. Co to oznacza? Gdy lekarze widzą objawy od razu szukają ich przyczyn. Od razu dopasowywane jest leczenie do danych przyczyn.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.