prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż
Blogerka modowa Glamourina - niezwykli mieszkańcy Ursynowa

Jak i w co się ubrać? Coraz częściej dla kobiet poszukujących odpowiedzi na to pytanie inspirację stanowią nie gwiazdy, lecz blogerki modowe. Czy dlatego, że celebrytki nie znają się na modzie? Czy może po prostu są zbyt odległe od codziennego życia większości kobiet. Zwłaszcza, że blogerki modowe stały się ekspertkami w świecie najlepszych ubrań w dobrej cenie. (Przy czym wcale nie chodzi tu o ubrania z second-handów, czy z wyprzedaży, ale o fajne zestawianie marek nieznanych lub mało znanych).

Natalia Grytsuk długo wahała się, czy warto stworzyć własny blog. Wielu znajomych podziwiało jej wyczucie stylu i mocno indywidualistyczne podejście do mody, ale najważniejsza dla niej przy podejmowaniu decyzji okazała się możliwość własnej ekspresji. “Często nie doceniamy roli ubrań, które służą również po to by wyrażać siebie.” - mówi Natalia. I tak na początku 2011 roku zaczęła swoją przygodę modową z blogiem Glamourina.pl.

blogerka modowa Natalia Grytsuk
Natalia w koszuli Burberry i rajstopach Levante, w urządzanym przez siebie własnym mieszkaniu. Na ścianie nietypowy zegar Ovoart, w którego kolorze są również rolety. Więcej zdjęć na Glamourina.pl.

Sukces nie kazał na siebie długo czekać. Blog szybko zdobył rzesze czytelniczek, a talent Natalii-Glamouriny, zwanej zdrobniale Glam, został dostrzeżony przez specjalistów świata mody. Obecnie autorka bloga jest regularnie zapraszana do uczestnictwa w pokazach mody i otrzymuje od firm oferty promocji ich produktów.

Ursynów - najmodniejsza dzielnica Warszawy

Natalia urodziła się i wychowała w Kijowie. Studiowała w Polsce, gdzie mieszka od lat. Wiele ją łączy z życiem na Ursynowie, gdyż tu blogerka często szuka inspiracji, robi zdjęcia i stylizacje. Ursynów to najmodniejsza dzielnica Warszawy, twierdzi stylistka. Są tu nie tylko nowoczesne mieszkania, wyjątkowe salony fryzjerskie, ale również mało znane sklepy odzieżowe, w których do kupienia jest wiele modnych i niebanalnych rzeczy. Kto może więcej wiedzieć o tym wszystkim, jak nie blogerka modowa?
Ursynów to najlepsze miejsce, aby zamieszkać, pójść na spacer i spotkać się z przyjaciółmi. Glam uwielbia zdjęcia stylizacji w plenerze. Na Ursynowie można pokazać modę na tysiąc sposobów, oprócz nowoczesnych bloków jest tu dużo zieleni. Blogerka kocha naturę i jest zwolenniczką zdrowego i aktywnego trybu życia.

Ubrania “wegańskie”

Glam nie doradza wyłącznie w tak prostych kwestiach, jak np. gdzie kupić tańsze buty. Jej blog może być ciekawy dla każdego. Kto bardziej niż modą interesuje się projektowaniem wnętrz, na Glamourina.pl znajdzie wiele ciekawych propozycji jak niedrogo urządzić zarówno przytulne rodzinne gniazdko, jak i modernistyczne mieszkanie.

Glamourina.pl, zdjęcie z bloga o modzie
Kolejny przykład, że blogerka potrafi zainspirować nie tylko wybór odzieży, ale również wystrój wnętrza. Na zdjęciu w leginsach i swetrze Felicee, na narzucie i wśród poduszek Dekoria, na luksusowym łóżku z Seart.

Miłośników ekologii oraz życia w przyjaźni ze środowiskiem naturalnym zainteresuje fakt, że Natalia jest wegetarianką. Możemy tego sobie nie uświadamiać, ale kupując rzeczy ze skóry naturalnej, wspieramy masakrowanie zwierząt. Natalia też o tym kiedyś nie wiedziała. Co ciekawe, jest wielu projektantów, którzy pracując w zgodzie ze swoimi przekonaniami tworzą ubrania „wegetariańskie”. Warto o tym wiedzieć więcej… Niestety temat ten jest mało popularny i wydaje się ignorowany w mediach głównego nurtu.

Mając 23 lata blogerka jest niezależna finansowo i ma wielkie plany na przyszłość. Obecnie oprócz prowadzenia bloga, jest Project Managerem w międzynarodowej amerykańskiej firmie.

Promując szkołę pozytywnego myślenia w oparciu o udowodnione fizyką kwantową zasady, Natalia chce aby kobiety uwierzyły w to że same kreują swoją przyszłość i nie ma żadnego przeznaczenia, należy wierzyć w siebie i swoje możliwości, a wszystkie marzenia się spełnią.

„Wiem, że my kobiety, możemy wiele zdziałać nie tylko w modzie; jesteśmy świetne w każdej dziedzinie, jeśli tylko robimy to, co kochamy robić.” - zapewnia Natalia.

Glam trash legginsy
“Moje ulubione projekty to dzieła Dzmitry Samala - mówi Natalia Grytsuk. - Ma on wyjątkowy styl i jest prawdziwym artystą.” Na tym zdjęciu część stylizacji stanowią futurystyczne okulary Samala.

Artykuł dodał użytkownik: naursynowie.pl

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM

Nie znaleziono firm powiązanych z tym artykułem.Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.