Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Zobacz też: Joga dla dzieci
BeneFit Ewa Anna Schiller

Joga zdrowotna to bezpieczna joga z myślą o zapędzonych ludziach, może takich jak Ty, godzinami pracujących przy komputerze, poddanych wpływom fal elektromagnetycznych komórek, drukarek, monitorów. To joga odpoczynku i zrelaksowania.

Stawiam na ćwiczenia wyciszające, uwalniające głowę z nadmiaru myśli, zatrzymujące proces starzenia. Do tego profilaktyka, prostowanie kręgosłupa, prawidłowy oddech tak by lepiej spać, by doładować się energetycznie i z większym entuzjazmem wejść w kolejny dzień.

Na zajęciach dowiesz się jak zapobiegać gwałtownym reakcjom na stres, co robić kiedy się pojawi i jak szybko go niwelować. Nauczysz się też paru biurowych sztuczek, jak się ożywić się na nudnym zebraniu nie pijąc kolejnej kawy, jak pomóc sobie kiedy zaczyna boleć głowa itd. I to wszystko z lekkością, uśmiechem i na kompletnym luzie.

Joga zdrowotna to program, w którym wykorzystuję ćwiczenia pochodzące z różnych szkół jogi m.in. Hatha, Ashtanga, Viniasa i Laja jogi czyli jogi czakr oraz uwspółcześnionych rodzajów Sri Sri i Flow Yogi, a także innych szkół i tradycji ruchu.

Każdy uczestnik wypełnia ankietę zdrowotną i otrzymuje indywidualne wskazówki do ćwiczeń. Możesz mieć pewność, że zajmę się Twoimi potrzebami.

Są w Tobie niewykorzystane pokłady samouzdrawiania, wykorzystaj ten potencjał. Zacznij produkować swój eliksir młodości - energię witalną, która wygładzi twarz, przywróci blask oczu i odmłodzi biologiczny wiek.

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: Ewa Schiller
BeneFit Ewa Anna Schiller
ul. Wiolinowa 14
(Dom Sztuki)
Warszawa
tel. 603 088 898
e-mail: schillerewa@gmail.com
benefit.warszawa.pl/grafik-jogi/Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat