Badet Kluboksięgarnia Dziecięca
Od września 2013 r. działają w Warszawie dwie kluboksięgarnie dziecięce Badet – Badet Wilanów (ul. Lentza 35a) oraz Badet Ursynów (al. KEN 83, lokal U15).
Książki
W ofercie księgarni dominują pozycje dla dzieci i nastolatków. Naszą pasją jest wyszukiwanie książek na zadany temat - można podać nam wiek i zainteresowania dziecka, a my dobierzemy najciekawsze lektury. Na najmłodszych czekają pięknie wydane książki kartonowe, wspomagające rozwój dziecka i zachęcające do zabawy. Oferujemy nowości, bestsellery, klasykę oraz lektury. Organizujemy niepowtarzalne spotkania z autorami i ilustratorami książek. Poza warsztatami literackimi i premierami książek odbywają się u nas zajęcia edukacyjne dla grup oraz klas.
Zajęcia edukacyjne, urodziny tematyczne
W specjalnie wydzielonej, klimatyzowanej 50-metrowej sali odbywają się różnorodne zajęcia dla maluszków i dzieci starszych. Można w niej zorganizować wymarzone przyjęcie urodzinowe, o tematyce nawiązującej do literatury dziecięcej, pełne szalonej zabawy i twórczych atrakcji. Urodziny prowadzą doświadczeni animatorzy, zapewniający opiekę i doskonałą zabawę. W tym czasie rodzice mogą spędzić czas w części kawiarnianej, wybierając literaturę dla dzieci, delektując się aromatyczną kawą, herbatą lub czekoladą.
przejmij wizytówkę
Wizytówkę dodał użytkownik: Kluboksięgarnia dziecięca BADET na Ursynowie
Badet Kluboksięgarnia Dziecięca
al. KEN 83 / U15
(wejście od Pasażu Ursynowskiego )
02-777 Warszawa
tel. 22 370 25 03,
508 61 67 69
pon.-niedz. 10-19
e-mail: ursynow@badet.pl
www.badet.pl