prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

wnetrze kliniki
Artismedica

Mamy szczęście. Żyjemy w czasach, w których procesy starzenia można spowolnić, a wiele ich skutków, szczególnie wpływających na nasz wygląd zewnętrzny, usunąć. Zanim przeczytasz o tym, kim jestem i dlaczego założyłam Klinikę Artismedica, pozwól, że powiem Ci, w co wierzę:

  • wierzę, że każdy z nas zasługuje na piękno, szczęście, energię i optymizm,
  • wierzę w sprawdzone, naukowe metody,
  • wierzę w holistyczne podejście do leczenia,
  • wierzę w platońskie wartości piękna, dobra i prawdy.

Nazywam się Bożena Król i jestem Lekarzem Medycyny Estetycznej. Jestem również lekarzem rodzinnym oraz dyplomowanym dietetykiem. Pozwala mi to na całościowe podejście: od strony żywieniowej, ogólnomedycznej i specjalistycznej, czyli estetycznej, do zagadnień dotyczących urody oraz procesów starzenia. W Artismedica koncentrujemy się na medycynie estetycznej i anti-aging (przeciwstarzeniowej), czyli na utrzymaniu skóry w jak najlepszej kondycji przez wiele lat,  bezpiecznym korygowaniu  jej niedoskonałości oraz spowalnianiu procesów starzenia całego organizmu. Bardzo pomaga nam w tym moje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie medycyny rodzinnej. Połączone z najnowszymi, najlepszymi metodami stosowanymi w USA i Europie, pozwala na osiągnięcie szybkich i spektakularnych efektów.

Poszukiwanie piękna i zachowanie młodości jest naturalną potrzebą, która towarzyszy człowiekowi już od czasów starożytnych. Dążenie to swój najpełniejszy wyraz odnalazło w osiągnięciach antycznej sztuki greckiej. Harmonia i równowaga wyrzeźbionych w marmurze form materializują platońskie idee naczelnych wartości: piękna, dobra i prawdy, a także arystotelesowską koncepcję „złotego środka”. Stały się one kanonami piękna obowiązującymi po dzień dzisiejszy.

Podobne założenia przyświecały mi w procesie tworzenia miejsca, które nazwałam Artismedica, gdzie medycyna estetyczna, może sprawić, by poszukiwanie piękna i zatrzymywanie młodości było nie tylko potrzebą estetyczną, ale mogło stać się sztuką.

Misją Artismedica jest przywracanie piękna, promowanie  właściwego stylu życia i profilaktyki starzenia, aby jak najdłużej nasi klienci mogli cieszyć się dobrym zdrowiem, dobrym samopoczuciem i wysoką jakością życia.

przejmij wizytówkę Wizytówkę dodał użytkownik: Bożena Król
Artismedica
ul. Lanciego 16 / 199
02-792 Warszawa
tel. 22 308 67 67,
530 760 766
pon.-pt. 11-21
e-mail: recepcja@artismedica.pl
www.artismedica.pl

Tagi: depilacja woskiem  medycyna estetyczna  botoks  mezoterapia  kwas hialuronowy  wypełnianie zmarszek  restylane  xylogic  wypełniane ust  restylane  peelingi  mikrodermobrazja  kosmetyka  dietetyka  botox  kawitacja  leczenie nadpotliwości  medycyna estetyczna  mezoterapia igłowa  peeling kawitacyjny  mikrodermabrazja  usuwanie przebarwień  botox  leczenie cellulitu  leczenie trądziku  kwasy  restylane  terapia wypadania włosów  xylogic  zamykanie naczynek  powiększanieust  modelowanie ust  mezoterapia ust  rewitalizacja skóry  epilacja laserowa  depilacja laserowa  fotoodmładzanie  fale radiowe  leczenie trądzika różowatego  leczenie rumienia  leczenie blizn potrądzikowych  dermapen  restylane vital  skibbooster  skinlift  cosmelan  dermamelan  usuwanie kurzych łapek  usuwanie chomików  nici chirurgiczne  nici hialuronowe  voluma  modelowanie policzków  unoszenie brwi  usuwanie zmarszczek palacza  usuwanie przebarwień  peelingi chemiczne  odmładzanie dłoni  usuwanie przebarwień na dłoniach,karty podarunkowe  zabiegi na naczynka,laserowe leczenie trądziku  lipoliza injekcyjna  mezoterapia na przebarwienia  emervel  depilacja laserowa  medycyna anti-age  Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Komunikat