prostewydatki.pl Rak Nie Jest Chorobą Miniboksy reklamowe

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.pl

Andora i Caressence – porównanie flagowych modeli biustonoszy Simone Perele

Porównujemy dwa ulubione modele Simone Perele, które na stałe i od dawna są w asortymencie naszego salonu. Mowa o modelach Andora (131343) oraz Caressence (12J316)

Czy wiesz, że na świecie co dwie minuty któraś z kobiet kupuje jeden z tych dwóch modeli biustonosza? Oto, dlaczego:

Najpierw cechy wspólne.

Oba wykonane w specjalnej technologii nazywanej 3D – między warstwami materiału miseczek znajdują się specjalnie ułożone włókna, dzięki czemu miseczki są plastyczne, uginają się pod wpływem ucisku i wracają do stanu wyjściowego. Oznacza to, że biustonosz bardzo ładnie dopasowuje się do każdego kształtu biustu, sprawdza się doskonale przy często występującej dysproporcji piersi.

Materiał oddycha, przepuszcza wilgoć i bardzo szybko schnie.

Cecha, którą cenią wszystkie nasze klientki – biustonosz jest miękki, ale pod bluzką wygląda na formowany. Pod wszystkimi obcisłymi bluzkami będzie wyglądał gładko – a to większość pań bardzo lubi.

Oba modele nadadzą naszemu biustowi naturalny, piękny kształt.

Jeśłi chodzi o różnice:

Andora ma kształt balkonetki – nadaje naszemu biustowi bardziej kulisty kształt. Jeśli więc lubisz dekolty caro – ten model będzie do takiego dekoltu odpowiedni.

Caressence to konstrukcja plunge – ma niższy mostek i zbiera biust w nieco inny od Andory sposób. Jeśli nosisz gębsze dekolty jak np. żakiety bezpośrednio na bieliźnie lub cenisz głębsze rozpięcie w koszulowej bluzce – wybierz właśnie Caressence.

Ramionka – Andora ma regulowane na całej długości ramionka, z przodu jedynie ozdobione piękną gipiurą; Caressence ma ramionka regulowane od połowy długości i całą nieregulowaną połowę zdobi koronka.

Tył – u Andory gładki; u Caressence - z tej samej, co na ramionkach koronki.

Oba podstawowe, beżowe kolory modeli – również się różnią. U Andory jest to zdecydowanie biszkoptowy beż, w Caressence mamy raczej pudrowy róż.

Uwaga! Jeśli jesteś na etapie likwidowania bułeczek, które pojawiają się z boku ramion biustonosza – w modelu Caressence będzie zdecydowanie łatwiej je okiełznać.

Prawda jest taka, że jeśli czujesz się dobrze i w Andorze i w Caressence – zaczniesz pewnie od pierwszego bezowego i drugiego czarnego… A potem już tylko pozostanie czekanie na różne piękne kolory pojawiające się w kolekcjach…. Bo miłość do Andory i Caressence nie przemija. Jeśli zaczniesz je nosić – już w żadnym innym biustonoszu nie będzie Ci tak wygodnie.

Zapraszamy do naszego salonu, abyś mogła się sama przekonać!

Artykuł dodał użytkownik: A propos de lingerie - Salon francuskiej bielizny

Tagi: andora  caressence  biustonosze  A propos de lingerie  bielizna francuska  plunge  balkonetka  technologia 3D  131343  12J316  Ursynów  Warszawa  bielizna  stanik  

FIRMY POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM
Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.