Mercedes akcesoria Keratynowe prostowanie włosów Miniboksy reklamowe Agencja detektywistyczna Orkisz

REKLAMA

 
?| branże A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- Ż

Jeśli widzisz jakieś błędy, napisz: naursynowie@naursynowie.plnaursynowie.pl to praktyczna platforma reklamowa dla przedsiębiorców i mieszkańców Ursynowa:

 • największa, stale rozbudowywana baza firm,

 • najświeższa, stale aktualizowana zawartość,

 • największy prestiż, dzięki wyjątkowej staranności wykonania portalu.

naursynowie.pl to coś więcej niż katalog firm, będący spisem danych teleadresowych - to również przewodnik, odkrywający przed mieszkańcami Ursynowa najciekawsze firmy i najlepszych specjalistów.

Jeśli prowadzisz firmę lub działalność usługową, możesz dodać bezpłatnie jedną wizytówkę w jednej branży. Wizytówka może zawierać: zdjęcie (nie logo), opis oferty (do 8 000 znaków), pełne dane teleadresowe (wraz z aktywnym linkiem do Twojej strony) i zaznaczenie na mapie.

Aby dodać bezpłatnie pełną wizytówkę, zaloguj się na swoje konto w portalu i wypełnij formularz. Nowość: bezpłatnie możesz dodawać również wiadomości! (Treść artykułu musi zostać zaakceptowana przez redakcję).

REKLAMA I PROMOCJA W NAURSYNOWIE.PL

Jesteś zainteresowany promocją swojej firmy w naursynowie.pl?

PROMOWANA (PŁATNA) WIZYTÓWKA

Promuj w naszym katalogu wizytówkę swojej firmy. Promowane wizytówki pojawiają się zawsze nad bezpłatnymi. Dodatkowo, już w spisie wizytówek w danej branży, mają zdjęcie główne i opis krótki (zobacz: http://naursynowie.pl/Fryzjer.aspx)

Cena: 190 PLN + VAT za dwunastomiesięczny wpis do jednej kategorii katalogu (np. Restauracje). 20 PLN + VAT za każdą dodatkową kategorię (np. dla restauracji może to być Catering).

Możesz również opłacić pojawianie się wizytówki na konkretnym miejscu w danej branży (lub branżach) – wycena na życzenie (zależy od ilości odsłon branży).

BANNERY I INNE FORMY REKLAMY TYPU DISPLAY

Proponujemy następujące formy reklamy:

 • billboard (góra lub dół strony)

 • skyscraper (prawa lub lewa strona)

 • button nad wybraną branżą (lub wieloma) oraz w konkretnym dziale

 • pasek tekstowy na dole strony

 • pasek tekstowy w centrum strony

 • toplayer (tylko statyczny, bez animacji)

Jako nieliczni rozliczamy reklamy graficzne uczciwie, od ilości kliknięć. Nie boimy się tego, bo zależy nam na stałych zadowolonych klientach. Szczegóły oferty przedstawiamy na życzenie.

Zachęcamy do kontaktu. Uważamy, że reklama powinna być przede wszystkim skuteczna i opłacalna dla reklamodawcy. Dzięki temu podejściu udało nam się stworzyć ofertę reklamy graficznej, która jest najlepsza jakościowo, a jednocześnie pradopodobnie najtańsza. I zgodnie z danymi, które posiadamy - jest to oferta dla lokalnych firm bezkonkurencyjna (dosłownie - oznacza to, że nie ma lepszej...).

REKLAMA W SERWISIE NAURSYNOWIE.PL W PAKIECIE Z REKLAMĄ W DORADO, DRUKOWANYM CO PÓŁ ROKU, BEZPŁATNYM PRZEWODNIKU PO DZIELNICY

Jeśli jesteś zainteresowany:

 • płatnymi formami reklam w naursynowie.pl

 • reklamą w drukowanym informatorze Dorado Ursynów

zadzwoń lub napisz:

Ramon Rembelski

tel. 601 523 007

ramon@naursynowie.pl


Prace techniczne
Szanowni Państwo
Z powodu trwających prac technicznych możliwość logowania i rejestracji konta została chwilowo wstrzymana.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.