16-17 października, godz. 10-18 (sobota i niedziela) Głęboka relaksacja w Prawdziwej Tożsamości
16-17 października 2010, godz. 10:00-18:00 - Warsztat Jogi Kundalini i Sat Nam Rasayan
Około 80% ludzi nie jest w stanie osiągnąć stanu głębokiego snu. Na tym warsztacie będziemy pracować nad rozpuszczeniem napięć i bloków, tak by lepiej i głębiej się zrelaksować. Jak rozluźnimy nasze ciało i umysł, osiągniemy stan głebokiego snu. Dzięki temu nasz organizm odzyskuje moc do regeneracji i uzdrowienia. Powodzenie, szczęśliwość i strumień pomyślności są wynikiem mistrzowskiego opanowania umysłu.
Połączenie jogi kundalini, medytacji i praktyki Sat Nam Rasayan oferuje nieoczekiwanie możliwości uzdrowienia na każdym poziomie. Praktykując jogę i medytacje odczujesz korzyści płynące z głębokiej relaksacji. Uzdrawianie następuje właśnie wtedy, kiedy jesteś zrelaksowany.
Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. Uczymy się odczuwać na subtelnym poziomie: siebie, nasze ciało, elementy, organy, kanały energetyczne, czakry, odczucia, emocje, tony, dźwięki... itp.
W tej sztuce uzdrawiania pracujemy w określonym stanie medytacyjnym, w projekcyjnym stanie świadomości. W stanie wewnętrznej ciszy (Shunia) dotykamy nieskończoności i zaczynamy z nią płynąć. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie, zostaje uwolnione, jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i blokad w ciele.
„Poprzez samą uwagę możliwe jest zrównoważenie pięciu elementów (ziemia, woda, ogień, powietrze i eter) oraz ciała pranicznego partnera. W Sat Nam Rasayan do uzdrawiania używamy tylko naszej świadomości i przytomności.“ Guru Dev Singh
Dashmesh Singh - doświadczony nauczyciel jogi kundalini i Sat Nam Rasayan. Dashmesh rozpoczął praktykę jogi kundalini w 1985r. pod kierunkiem Yogi Bhajan’a. Od 1994 roku prowadzi kursy nauczycielskie jogi kundalini (poziom 1 i 2) oraz kursy Sat Nam Rasayan (poziom 1 i 2). Jako fizjoterapeuta i uzdrowiciel pracuje i prowadzi „Centrum Zdrowia - Ananda” w Berlinie.
Koszt warsztatów: 580 PLN za 2 dni, 300 PLN za jeden dzień.
W sobotę w godz.15.00-18.00 oraz w niedzielę w godz.10.00-13.00 zapraszam osoby, które potrzebują się zrelaksować i osoby, które chciałyby poczuć na sobie uzdrawiającą moc tej technologii. Koszt udziału w charakterze pacjenta to 40 PLN za 1 dzień . Obowiązują zapisy.
Informacje i zapisy: telefonicznie i przez internet (adres strony, e-mail i numer telefonu w wizytówce poniżej).